0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

ناموجود

خرد کن و خلال کن دستی چاپ مجیک chop magic با 2 تیغه فولادی ضد زنگ و برنده در چند ثانیه میوه ها، سبزیجات و هرچیزی که فکرش را بکنید خرد و ریز می کند. یکی از تیغه ها خلال می کند و تیغه دیگر ریز و قطعه قطعه می کند. 

با چاپ مجیک می توانید هر چیزی را به صورت یکنواخت و یک شکل خرد و ریز کنید، غذاهایی رنگارنگ و زیبا تهیه کنید و از آشپزی لذت ببرید. ابعاد این محصول  7.8*6*6.5 اینچ بوده و بجز قسمت شفاف نگهدارنده، سایر قطعات آن به رنگ سبز می باشند. همراه این محصول یک قطعه فشار دهنده نیز برای راحتی کار قرار داده شده است.


محصولات مشابه


توضیحات کالا

خرد کن و خلال کن دستی چاپ مجیک chop magic با 2 تیغه فولادی ضد زنگ و برنده در چند ثانیه میوه ها، سبزیجات و هرچیزی که فکرش را بکنید خرد و ریز می کند. یکی از تیغه ها خلال می کند و تیغه دیگر ریز و قطعه قطعه می کند. 

با چاپ مجیک می توانید هر چیزی را به صورت یکنواخت و یک شکل خرد و ریز کنید، غذاهایی رنگارنگ و زیبا تهیه کنید و از آشپزی لذت ببرید.

ابعاد این محصول  7.8*6*6.5 اینچ بوده و بجز قسمت شفاف نگهدارنده، سایر قطعات آن به رنگ سبز می باشند. همراه این محصول یک قطعه فشار دهنده نیز برای راحتی کار قرار داده شده است.

با خرد کن چاپ مجیک Chop magic شما شیفته خرد کردن ، ریز کردن ، قطعه قطعه کردن و برش دادن مواد غذایی مورد نیازتان با چاپ مجیک می شوید خرد کردن به روش قدیمی و سنتی کاری سخت و طاقت فرسا می باشد و باعث اصراف کردن مواد غذایی بدلیل بوجود آمدن قطعه های نا مناسب و غیر یکسان میشود .

با خرد کن چاپ مجیک Chop Magic به راحتی و در سه مرحله میوه و سبزیجات مورد نظر را خرد کنید.

خردکن چاپ مجیک Chop Magic اینکار را به بهترین نحو برای شما انجام میدهد فقط با وارد کردن فشار اندکی به دسته ی تعبیه شده در بالای تیغه.

با خلال کن چاپ مجیک Chop Magic به راحتی و در سه مرحله میوه و سبزیجات مورد نظر را خرد کنید و خلال کنید. راز خردکن چاپ مجیک Chop Magic وجود دوازده تیغه استیل تیز رنگ ثابت و شفاف است که تضمینی ست بر یکنواخت خرد کردن مواد غذایی مورد نظر شما می باشد.
خرد کن چاپ مجیک Chop Magic دارای دو تیغه ضد زنگ ریز و درشت می باشد.

ظرف مخصوص این خرد کن با جای دادن تمام برش های حاصل شده باعث به حداقل رسیدن بی نظمی در آشپزخانه میباشد.

ویژگی های چاپ مجیک Chop magic :

-دارای تیغه های فولادی ضد زنگ

-دارای 2 نوع تیغه

-یک فشار دهنده

- یک ظرف نگهدارنده

-ابعاد : 7.8*6*6.5 اینچ

-قابل شستشو در ماشین ظرف شویی

-رنگ: ظرف نگهدارنده شفاف و سایر قسمت ها سبز

-سریع و آسان
-ریز کردن ، خرد کردن ، برش دادن و قطعه قطعه کردن
-تیغه استیل رنگ ثابت

-ساخت چین

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای خردکن دستی چاپ مجیک
جدیدترین محصولات