0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

19900 تومان

یکی از روش های پختی که این روزها بسیار مورد توجه قرار گرفته است، استفاده از کیسه های پخت می باشد که در واقع یکی از سالم ترین روش های مورد استفاده برای طبخ غذا با حفظ مواد معدنی و ویتامین ها بوده، با استفاده از این کیسه نیاز به استفاده از هیچ گونه روغنی نمی باشد و مواد غذایی تنها با بخار پخته می شود. کیسه پخت تنوری گرین، نمونه ای بسیار با کیفیت با ابعاد 25*38 سانتیمتر می باشد.

این کیسه پخت قابل استفاده در مایکرویو و فر می باشد و قابلیت طبخ غذا با حرارت غیر مستقیم تا 200 درجه سانتی گراد دارد. در هر بسته از این محصول 8 عدد کیسه پخت ارائه می شود و قابل استفاده برای پخت انواع مرغ، گوشت، ماهی و سبزیجات می باشد و با استفاده از این محصول در ماکرویو به دلیل جلوگیری از پاشیدن مواد غذایی به اطرف نیاز به تمیز کردن داخل مایکرو نمی باشد.

اضافه به سبد خرید

محصولات مشابه


توضیحات کالا

بسیاری از افراد به دلایل مختلف از جمله ممنوعیت های غذایی، رژیم های ورزشی و از همه مهمتر رژیم غذایی سالم از خوردن غذاهای سرخ شده خودداری می کنند،غذاهای سرخ شده اگر چه دارای طعم، مزه و زیبایی خوبی می باشند اما به دلیل غوطه ور شدن مواد غذایی در روغن ارزش غذایی خود را از دست می دهند، یکی از روش های پخت سالمی که این روزها استفاده از آن در سراسر جهان باب شده است، استفاده از کیسه های پخت می باشد که دارای تنوع زیادی میز می باشند. با استفاده از کیشه های پخت برای طبخ مواد غذایی نیاز به استفاده از روغن و حتی اضافه کردن آب نیز نمی باشد.

 

 خرید اینترنتی تنورک پخت گرین

 

کیسه پخت تنوری جدید گرین، یک محصول با کیفیت و کاربردی که به منظور طبخ غذا به شیوه سالم مورد استفاده قرار می گیرد، این کیسه قابل استفاده برای طبخ انواع سبزیجات و گوشت ها می باشد بدون نیاز به اضافه کردن کمترین مقدار آب و روغن به مواد غذایی می باشد.

 

 خرید تنورک پخت گرین

 

از مهمترین ویژگی ای این محصول می توان به مقاومت در برابر حرارات این کیسه اشاره کرد که تا حدود 200 درجه سانتی گراد می باشد و شما می توانید از این کیسه در داخل فر، اوون و حتی مایکرویو استفاده کنید و براحتی غذایی سالم و با حفظ ارزش غذایی و ویتامین ها تهیه کنید.

 

 کیسه پخت تنوری

 

با استفاده از کیسه پخت تنوری گرین می توانید مرغ شکم پر، ماهی شکم پر و سایر غذاهای مجلسی با حفظ ارزش غذایی تهیه کنید و سفره های خود را زینت دهید. این کیسه پخت مناسب برای افرادی می باشد که دارای یک رژیم غذایی سالم و فاقد روغن بوده تا بدون نیاز به روغن و با حفظ ارزش غذایی و مزه مطبوع مواد غذایی پخته شوند.

 

 قیمت کیسه پخت تنوری

 

در پکیج این محصول علاوه بر 8 کیسه پخت با ابعاد 25*38 سانتیمتر، 8 عدد گیره مخصوص بستن درب پلاستیک در نظر گرفته شده است. شما می توانید این کیسه را با خیال راحت در مایکرویو استفاده کنید و غذایی سالم و سریع تهیه کنید. این کیسه یکی از بهترین گزینه ها برای طبخ سبزیجات به روش بخار پز و بدون نیاز به آب می باشد.

 

 بهترین کیسه پخت تنوری

 

با بالا رفتن سطح آگاهی مردم و همچنین شیوع بیماری های ناشی از سبک زندگی، مردم به دنبال استفاده از بهترین روش ها برای اصلاح سبک زندگی خود می باشند که روش پخت کیسه تنوری نیز یکی از روش های جایگزین برای روش سرخ کردن و پختن مواد غذایی با رغن و حرارت زیاد می باشد.

 

 کیسه پخت تنوری چیست

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای کیسه پخت گرین بسته 8 عددی
جدیدترین محصولات