0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

ناموجود

با توجه به مزایای فلز مس برای سلامتی و زیبایی ظروف مسی در دنیای متنوع ترین ظروف آشپزخانه بسیاری از مردم ظروف مسی را انتخاب کنند. محصول فوق یک جام مسی بسیار زیبا می باشد که به دست هنرمندان مسگر اصفهانی تولید شده است. از ویژگی های این جام مسی می توان به پایه این ظرف می توان اشاره کرد.

این جام مسی بسیار مناسب برای سرو انواع نوشیدنی ها می باشد و قطر داهانه آن 5.5 سانتی متر بوده. سطح داخلی این جام مسی سفید کاری یا همان قلع اندود شده و با توجه به ظرفیت بالای فلز مس در برابر چکش خواری سطح خارجی این جام زیبا با ارتفاع 10.5 سانتی متر به زیبایی چکش کاری شده است.


محصولات مشابه


توضیحات کالا

بعد از ظروف سفالین و سنگی استفاده از ظروف مسی از گذشته های دور به دلیل در دسترس بودن فلز مس بسیار مرسوم بوده است. این فلز به دلایل ویژگی هایی از جمله مقاومت،  شکل‌پذیری و چکش‌خواری بالای آن و پیدا شدن این فلز به صورت خالص در طبیعت در زمینه ساخت ظروف بسیار مورد توجه قرار گرفته است. در سال های اخیر با توجه به بالا رفتن سطح آگاهی مردن نسبت به خواص بیشمار فلز مس برای سلامتی، در دنیای تنوع ظروف مدرن استفاده از ظروف مسی با حال و هواس نوستالژی را ترجیح می دهند.

 

خرید ظروف مسی اصفهان

 

با توجه به خواص بیشمار فلز مس و علاقه مردم نسبت به استفاده از این فلز، استفاده از فلز مس در ساخت این لیوان مسی پایه دار دور از انتظار نیست. این جام مسی پایه دار علاوه بر سرو نوشیدنی های مختلف حتی می تواند به عنوان یکی از المان های تزئینی محیط نیز مورد استفاده قرار گیرد. این ظرف مسی زیبا دارای ارتفاع 10.5 سانتی متر می باشد و دارای سطح خارجی چکش کاری شده بوده که زیبایی این اثر را دو چندان نموده است. این محصول یکی از اانواع ظروف مسی اصفهان می باشد.

 

ظروف مسی برای پذیرایی

 

 

 

یکی از دلایل محبوبیت فلز مس برای استفاده در ساخت ظروف خاصیت باکتری کش ومکروب کش بودن این فلز می باشد. محصول فوق که یک جام پایه دار مسی می باشد و فرآیند تولید آن به صورت ماشینی و دستی می باشد خمکاری و پرس این ظرف با کمک دستگاه صورت گرفته است و سفید کاری و چکش کاری سطح خارجی ظرف به دست هنرمندان مس گر اصفهانی انجام شده است.

 قیمت ظروف مسی دکوری

 

 

قیمت ظروف مسی دکوری

 

این ظرف مسی زیبا می تواند برای سرو و پذیرای، برای تزئین و حتی برای چیدمان سفره هفت سین شما مورد استفاده قرار گیرد. سطح داخلی این جام مسی زیبا قلع اندود یا همان سفید کاری شده است و سطح خارجی آن اصالت رنگ مسی را داشته.

 

خرید ظروف مسی دکوری

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای لیوان مسی مدل پایه دار
جدیدترین محصولات