512

قیچی 10 کاره Mighty Shearsشناسه کالا: Mighty-Shears

متاسفانه این کالا در حال حاضر موجود نیست. می توانید از طریق لیست بالای صفحه، از محصولات مشابه این کالا دیدن نمایید

نقد و بررسی اجمالی قیچی 10 کاره Mighty Shears

جنس تیغه های قیچی 10 کاره Mighty Shears از فولاد ضد زنگ بسیار مقاوم می باشد. همراه با قیچی 10 کاره Mighty Shears یک کاور آهنربایی نیز ارائه شده که امکان چسباندن به درب یخچال یا کابینت های آشپزخانه را فراهم می کند.

دسته های قیچی 10 کاره Mighty Shears به صورت آرگونومیک و از جنس مواد nonslip softgrip می باشد. تیغه های قیچی 10 کاره آشپزخانه قابل جدا سازی و تبدیل به 2 چاقوی تیز می باشد.

طراحی دندانه دار قسمت داخلی دسته های قیچی برای شکستن حبوبات و ... می باشد. شما می توانید از Mighty Shears برای تمیز کردن ماهی، پوست کندن صیفیجات، شکستن استخوان، شکستن گردو، باز کردن درب بطری، برش نان، بعنوان سیم لخت کن، چاقو، قیچی و پیچ گوشتی استفاده نمایید.

قیچی 10 کاره Mighty Shears محصولی با طراحی هوشمندانه با قابلیت 10 عملکرد کاربردی می باشد. جنس تیغه های این چاقو از فولاد ضد زنگ بسیار مقاوم می باشد.

همراه با قیچی 10 کاره Mighty Shears یک کاور آهنربایی نیز ارائه شده که امکان چسباندن به درب یخچال یا کابینت های آشپزخانه را فراهم می کند.

دسته های قیچی 10 کاره Mighty Shears به صورت آرگونومیک جهت راحتی دست در گرفتن و کار با آن و از جنس مواد nonslip softgrip جهت جلوگیری از لغزش چاقو در دست می باشد.

تیغه های قیچی 10 کاره آشپزخانه قابل جدا سازی می باشند و با جدا کردن آن ها صاحب 2 عدد چاقوی تیز خواهید بود.

طراحی دندانه دار قسمت داخلی دسته های قیچی برای شکستن حبوبات و کاربرد های دیگر این قیچی می باشد.

شما می توانید از Mighty Shears برای تمیز کردن ماهی، پوست کندن صیفیجات، شکستن استخوان، شکستن گردو، باز کردن درب بطری، برش نان، بعنوان سیم لخت کن، چاقو، قیچی و پیچ گوشتی استفاده نمایید.

قیچی 10 کاره به دلیل داشتن تبغه های فولادی در هر کاری کاربرد دارد ، از کارهایی که قیچی 10 کاره Mighty Shears انجام می دهد به برش کاغذ ، پارچه ، میوه و سبزیجات ، گوشت ، نان ، سیم و کابل اشاره کرد.

از قیچی 10 کاره علاوه بر برش های مختلف می توان به عنوان گردو شکن ، دربازکن ، پیچ گوشتی و . . . نیز استفاده کرد.

داشتن دسته ارگونومیک باعث شده است که هنگام کار با قیچی 10 کاره با فشار بسیار کم بتوانید سطوحی بسیار سخت را برش دهید.

ابزار چند منظوره آشپزخانه فولاد ضد زنگ نگه دار، چاقو گوشت برش قیچی مرغ استخوان

جدا شدن تیغه های قیچی از هم :
قیچی Mighty Shears قابلیت جدا شدن تیغه ها از هم دیگر را دارند ، طراحی این قیچی به گونه ای است که به آسانی و با یک حرکت می توانید تیغه ها را از یک دیگر جدا کنید و از هر تیغه در کاری استفاده نمایید. با جدا کردن تیغه های قیچی شما 2 عدد چاقوی بسیار تیز خواهید داشت . یک چاقوی ساده که به عنوان پوست کن نیز قابل استفاده است و یک چاقوی دندانه دار اره ای که می توانید با آن میوه ، سبزیجات و هر چیز دیگری را برش دهید.
با جدا سازی تیغه های قیچی شما صاحب دو عدد چاقوی تیز می شوید.


برش گوشت:
تیغه های دندانه دار و اره ای شکل قیچی 10 کاره این امکان را به شما می دهد که گوشت مرغ و حتی گوسفند را به آسانی و با فشاری کم برش دهید و کاملا تکه تکه کنید . برش گوشت از دغدغه های همه ماست ، با خرید قیچی 10 کاره Mighty Shears دیگر نگران تکه تکه کردن گوشت مرغ و گوسفند در منزل نباشید.


تیغه های قوی این قیچی حتی می تواند استخوان های مرغ و گوسفند را نیز برش دهد و بدون نیاز به چاقو به آسانی گوشت را با استخوان تکه تکه کنید. استفاده از قیچی 10 کاره در برش گوشت خطر بریدگی انگشتانتان را نیز کاهش خواهید داد.
برش انواع گوشت ( گوسفند ، مرغ و . . . ) با قیچی Mighty Shears


برش میوه و سبزیجات:
تکه تکه کردن سریع میوه ها و سبزیجات توسط قیچی 10 کاره Mighty Shears بسیار آسان است ، این قیچی به دلیل داشتن تیغه های بسیار تیز و برنده می تواند انواع میوه و سبزیجات را به آسانی تکه تکه کند بدون آن که آب آن گرفته شود و میوه را له کند.
تکه تکه کردن سبزیجات و میوجات با قیچی Mighty Shears


پوست کن بسیار تیز:
بعد از این که تیغه های چاقو را جدا می کنید شما یک پوست کن تیز نیز خواهید داشت ، این پوست کن توانایی جدا کردن پوست انواع صیفی جات و میوه ها را دارد. تصویر زیر کاملا گویای این ابزار خواهد بود که چگونه می توانید با یک طرف قیچی یک پوست کن دستی داشته باشیم.
پوست کن میوه و صیفیجات


پولک گیر ماهی:
شما از این قیچی به عنوان یک ابزار پولک گیر ماهی نیز می توانید استفاده کنید ، یکی از تیغه های قیچی بعد از جدا شدن تبدیل به یک پولک گیر ماهی خواهد شد که به دلیل داشتن تیغه های دندانه دار به آسانی می توانید پولک هر نوع ماهی را بگیرید . جدا کردن پولک از بدن ماهی کار دشواری است ولی با تیغه دندانه دار قیچی Mighty Shears با چند ضربه می توانید پولک ماهی را جدا نمایید.
تبدیل قیچی به پولک گیر ماهی


گیره گردو شکن:
قسمتی از قیچی ده کاره Mighty Shears که دقیقا بین دو تیغه و میان دسته های قیچی قرار داد وظیفه شکستن پوست گردو و همچنین خوراکی هایی مانند گردو را دارد. با قرار دادن گردو بین دو دسته و فشار دسته ها پوست گردو به راحتی شکسته شده. پس شما می توانید از قیچی Mighty Shears به عنوان یک گردو شکن نیز استفاده کنید.
گیره دندانه دار برای شکستن پوست گردو


لکه گیری و شکستن اجسام:
انتهای دسته قیچی ده کاره فلزی قرار دارد که با آن می توانید پوست میوه و صیفی جات را لکه گیری کنید ، گرفتن لکه های سیب زمینی را با قیچی ده کاره انجام دهید . درضمن با همین قسمت می توانید پوست آهکی تخم مرغ و سطوح شبیه به آن را بشکنید. طرف دیگر انتهای دسته دوم نیز فلزی شبیه به سر پیچ گوشتی 2 سو دارد که می توانید از آن به عنوان پیچ گوشتی نیز استفاده کنید.
لکه گیری سیب زمینی با قیچی ده کاره


دربازکن بطری:
اهرمی که در قیچی ده کاره Mighty Shears تعبیه شده کار بازکردن درب بطری های فلزی مانند نوشابه و . . . را انجام می دهد ، پس با خرید قیچی 10 کاره Mighty Shears یک دربازکن بطری نیز خواهید داشت.


علاوه بر کارهایی که گفته شد این قیچی قادر به انجام ده ها کار دیگر را نیز دارد ، این قیچی علاوه بر انجام کارهای آشپزخانه در محل کار نیز قابل استفاده است ، شما از قیچی Mighty Shears به عنوان قیچی باغبانی نیز می توانید استفاده کنید و شاخه های چوبی محکم را با یک حرکت برش دهد.


کاور قیچی Mighty Shears نیز دارای آهنربای مغناطیسی است که می توانید آن را به سطوح فلزی بچسبانید و قیچی را در کنار دست خود خود داشته باشید.

ویژگی ها و مشخصات کلی قیچی Mighty Shears :

 • با کیفیت بالا فولاد ضد زنگ، بدون تغییر شکل، با دوام در استفاده
 • دسته ارگونومیک راحتی گرفتن، مواد nonslip softgrip جلوگیری از لغزش استفاده می شود
 • از طراحی های دندانه دار لغزش وقتی قیچی گوشت ضخیم ببرید
 • طراحی برای جداسازی ساده، آسان برای جدا کردن و تمیز قیچی
 • طراحی هوشمندانه و بسیار کارآمد
 • با قابلیت 10 عملکرد متفاوت
 • اندازه : 22.5*7.5 سانتی متر
 • جنس تیغه : فولادی
 • دارای کاور آهنربادار
 • دارای دسته ارگونومیک
 • قابلیت جدا شدن تیغه ها از یک دیگر
 • استفاده به عنوان پوست کن
 • دارای بسته بندی اورجینال
 • دارای کارایی بسیار متنوع نظیر ( پیچ گوشتی ، قیچی میوه و سبزیجات ، دربازکن ، گردو شکن ، چاقو و . . . )
 • ایده آل برای خراش دادن فلس ماهی / قیچی گوشت و استخوان / شکستن آجیل / برش سبزیجات / لایه برداری میوه ها و سبزیجات / قوطی باز و بطری

چندین عملکرد متفاوت فقط در یک قیچی!

 • برای تمیز کردن ماهی مناسب است.
 • پوست کن سبزیجات است.
 • سیم لخت کن است.
 • پیچ گوشتی است.
 • استخوان بر است.
 • گردو شکن است.
 • در باز کن است.
 • قیچی است.
 • نان بر است.
 • چاقو است.

Mighty Shears Scissors from Spark Innovators is a pair of special scissors they claim are the perfect multi-purpose tool for all your cutting needs. This is because they state it cuts through meat, veggies, rope, cardboard or other ultra-tough surfaces and you can use it to peel vegetables, scale fish, crack nuts and more.

Free Delivery Nationwide
Excellent Value For Money
High Quality Product
Mighty Shears
The Ultimate Kitchen Tool
Professional Grade Stainless Steel Blades
Multi-Purpose Shears
Ergonomic Comfort Grip Handle
Serrated Blade
Detachable - Easy to Clean
Dishwasher Safe
Lightweight and Easy to Store
Great For:
Home, Office, Garden, Camping and More
Cutting Fabric, Wire, Herbs, Thread, paper, blister packs, credit cards, twigs, chicken bones, cardboard, tope, meat, vegetables, linens,, apparel,leather, fruit, twine, plastic and much more
10 Functions:
Bottle Cap Opener
Scissor
Wire Stripper
Vegetable Peeler
Cutting Blades
Bone Cutter
Knife Blade
Fish Scaler
Nut Cracker
Screwdriver
About Mighty Shears Scissors
With only a quick twist, you can turn Mighty Shears Scissors from all-purpose shears into an “ingenious” multi-tool with titanium blades that can slice through ultra-tough surfaces.
This means you’ll be able to use Mighty Shears Scissors as a vegetable peeler, bread cutter, paint can opener, fish scaler, screwdriver, bottle opener, or bone cutter. It’s also useful for gardening and crafts. Mighty Shears can even be used for stripping wiring and cutting through metal!
Because of this, Mighty Shears is claimed to be “the only scissor tool you’ll ever need.”

ویدئو کاربرد های قیچی 10 کاره Mighty Shears 

مشخصات فنی قیچی 10 کاره Mighty Shears

نظرات کاربران برای: قیچی 10 کاره Mighty Shears

شما هم می‌توانید در مورد این کالا نظر بدهید.

برای ثبت نظر، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. اگر این محصول را قبلا از خریده باشید، نظر شما به عنوان مالک محصول ثبت خواهد شد.

افزودن نظر جدید