0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

ناموجود

نایسر دایسر دو تیغه Nicer Dicer Fusion محصولی جدید از برند معروف نایسر دایسر می باشد که برای خرد کردن و له کردن مواد غذایی و به خصوص تهیه انواع سالاد طراحی و تولید شده است. محفظه ی بزرگ و جادار ۱۲۵۰ میلی لیتری این محصول از مزایای آن برای حجم بالای سالاد می باشد.

نایسر دایسر دو تیغه Nicer Dicer Fusion دارای 2 عدد تیغه فولادی ضد زنگ می باشد که با 2 پایه بسیار مستحکم درون محفظه دستگاه قرار گرفته و با دسته ی چرخشی تعبیه شده روی درب دستگاه قابل حرکت می باشند.

توضیحات کالا

نایسر دایسر دو تیغه Nicer Dicer Fusion محصولی جدید از برند معروف نایسر دایسر می باشد که برای خرد کردن و له کردن مواد غذایی و به خصوص تهیه انواع سالاد طراحی و تولید شده است. محفظه ی بزرگ و جادار این محصول از مزایای آن برای حجم بالای سالاد می باشد.

نایسر دایسر دو تیغه Nicer Dicer Fusion دارای 2 عدد تیغه فولادی ضد زنگ می باشد که با 2 پایه بسیار مستحکم درون محفظه دستگاه قرار گرفته و با دسته ی چرخشی تعبیه شده روی درب دستگاه قابل حرکت می باشند.

نایسر دایسر مدل دو تیغه محصولی جدید از سری محصولات با کیفیت و پر طرفدار نایسر دایسر می باشد که به تازگی این محصول را وارد بازار کرده است.از ویژگی های نایسر دایسر مدل دو تیغه میتوان به کیفیت ساخت بالای این محصول و همچنین قابلیت استفاده آسان و بدون دشواری اشاره داشت.

شما میتوانید با استفاده از این محصول کار هایی مانند خرد کردن و له کردن مواد اولیه سالاد و مواد غذایی را انجام بدهید و همچنین این محصول مناسب برای خرد کردن و تهیه کردن بستنی و سس ها و گوشت و پنکیک سیب زمینی و غیره می باشد.در این مدل از نایسر دایسر فضای بسیار عالی قرار داده شده است و ۱۲۵۰ میلی لیتر حجم ظرف می باشد.

در دستگاه نایسر دایسر مدل دو تیغه دو پایه مقاوم قرار داده شده است که دارای تیغه هایی بسیار با کیفیت و ضد زنگ هستند می باشد.همانطور که گفته شده تیغه های قرار داده شد روی این محصول بسیار با کیفیت هستند و بسیار تیز نیز می باشد که طوری که شما خواهید توانست خرد کردن و له کردن موادی را که میخواهید به آسانی انجام بدهید.

ویژگی های نایسر دایسر مدل دو تیغه :

  • کیفیت ساخت بسیار عالی و بالا
  • استفاده از تیغه های تیز و ضد زنگ
  • قرار داده شدن دو پایه محکم و مقاوم در دستگاه
  • قابل استفاده برای خرد کردن و له کردن مواد تشکیل دهند غذا و همچنین سالاد
  • فضای بززگ و محفظه بسیار مناسب

با خرد کن نایسر دایسر میتوانید مواد مختلف را همزمان خرد کرده بدون آنکه با هم مخلوط شوند . در وقت و زمان خود با نایسر دایسر دوتیغه به بهترین شکل صرفه جویی و استفاده کنید.با حجم ۱۲۵۰ میلی لیتر و پایه های مقاوم و تیغه استیل می باشد.

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای نایسر دایسر دو تیغه
جدیدترین محصولات