0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

ناموجود

یکی از بهترین دستگاه هایی که می توانید به کمک آن کیک و یا پیتزا و یا جوجه های سرخ کردنی درست کنید کیک پز و پیتزا پز برقی پارادایس  paradise electric pizza and cake maker می باشد. طول سیم این دستگاه یک متر می باشد و شما می توانید از این دستگاه در هر مکان بهره ببرید. طراحی این دستگاه بسیار زیبا می باشد و کارایی بسیار بالایی دارد. شما می توانید سیم کیک پز و پیتزا پز برقی پارادایس  paradise electric pizza and cake maker را از دستنگاه جدا نمایید و ظرف خود را مثل بقیه دستگاه ها بر روی اجاق گاز مورد استفاده قرار دهید.

این کیک پز و پیتزا پز برقی پارادایس  paradise electric pizza and cake maker ساخت ایران می باشد و از کیفیت بالایی برخوردار است. این محصول دارای 9 سانتی متر می باشد و قطر آن 28 سانتی متر است که برای پخت انواع غذا ها مناسب است. شما می توانید از این دستگاه برای پختن انواع غذا ها بهره ببرید و بدون اینکه غذای شما به آن بچسبد بعد از استفاده آن را به سادگی بشویید. در حال حاضر این کیک پز و پیتزا پز برقی پارادایس  paradise electric pizza and cake maker به صورت اینترنتی به فروش می رسد.

توضیحات کالا

یکی از بهترین دستگاه هایی که می توانید به کمک آن کیک و یا پیتزا و یا جوجه های سرخ کردنی درست کنید کیک پز و پیتزا پز برقی پارادایس  paradise electric pizza and cake maker می باشد.

 

کیک پز برقی گرانیتی

 

طول سیم این دستگاه یک متر می باشد و شما می توانید از این دستگاه در هر مکان بهره ببرید.

 

کیک پز

 

طراحی این دستگاه بسیار زیبا می باشد و کارایی بسیار بالایی دارد.

 

کیک پز برقی

 

شما می توانید سیم کیک پز و پیتزا پز برقی پارادایس  paradise electric pizza and cake maker را از دستنگاه جدا نمایید و ظرف خود را مثل بقیه دستگاه ها بر روی اجاق گاز مورد استفاده قرار دهید.

 

قیمت کیک پز

 

این کیک پز و پیتزا پز برقی پارادایس  paradise electric pizza and cake maker ساخت ایران می باشد و از کیفیت بالایی برخوردار است.

 

کیک پز خانگی

 

این محصول دارای 9 سانتی متر می باشد و قطر آن 28 سانتی متر است که برای پخت انواع غذا ها مناسب است.

 

پیتزا پز

 

شما می توانید از این دستگاه برای پختن انواع غذا ها بهره ببرید و بدون اینکه غذای شما به آن بچسبد بعد از استفاده آن را به سادگی بشویید.

در حال حاضر این کیک پز و پیتزا پز برقی پارادایس  paradise electric pizza and cake maker به صورت اینترنتی به فروش می رسد.

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای کیک پز و پیتزا پز و جوجه پز برقی پارادایس
جدیدترین محصولات