0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

ناموجود

محصول فوق یک آبکش با طراحی کاملا متفاوت، خلاقانه و کاربردی می باشد. این محصول دارای طراحی شبیه به یک پارچ با کاربرد آبکش دارد و تمامی سطح این پارچ که شامل دیواره ها و کف ظرفمی باشد دارای سوراخ هایی برای خروج راحتر آب می باشد.

یکی از مهمترین ویژگی های این محصول دسته دار بودن آن می باشد که استفاده از آن را آسانتر می کند، این پارچ آبکش دارای ارتفاع 14 سانتی متر و قطر دهانه 13 سانتی متر است و مناسب برای آبکش کردن پاستا، برنج، حبوبات، میوه و سبزیجات می باشد. این محصول با استفاده ازمواد پلاستیکی درجه یک تولید شده و دارای پایه های کوچکی می باشد تا مانع تماس کف آبکش با سطح شود.


محصولات مشابه


توضیحات کالا

در هر آشپزخانه ای و حتی در طول سفر نیاز به یک آبکش برای شستشوی میوه ها، سبزیجات و حتی آبکش کردن برنج و ماکارونی ضروری می باشد. در حال حاضر نیز در بازار لوازمخانگی نمونه های متفاوتی از آبکش در طرح، رنگ و جنس های متنوعی دیده می شود که می توان بر اساس نیاز خود یکی از آنها را انتخای کرد. اما اگر شما نیاز به یک آبکش با طراحی متفاوت، ابعاد جمع و جور و از همه مهمتر کاربردی دارید که براحتی بتوانید آن را در دست بگیرید ما به شما خرید پارچ آبکش را پیشنهاد می کنیم.

 

 آبکش آشپزخانه فانتزی

 

پارچ آبکش، یک آبکش دسته دار آشپزخانه با طراحی متفاوت اما کاربردی می باشد. این آبکش دارای ظاهری شبیه پارچ می باشد و دارای یک دسته از جنس بدنه می باشد تا بتوانید براحتی آن را جابجا کنید. اگر به این پارچ توجه داشته باشید خواهید دید کلیه سطح بدنه و زیر آن دارای سوراخ هایی برای هدایت آب به برون ظرف می باشد.

 

 خرید پارچ آبکش

 

این آبکش دسته دار مدل پارچ به دلیل ظراحی خاصی که دارد نه تنها برای آبکشی کردن مواد غذایی می تواند مورد استفاده قرار گیرد، بلکه برای قرار دادن قاشق، چنگال و چاقوهای شسته شده می تواند مورد استفاده قرار گیرد و بدون افتادن در داخل ظرف براحتی آب آنها گرفته شود.

 

 خرید پارچ آبکش جدید

 

آبکش دسته دار فانتزی فوقکه دارای ظاهری شبیه به یک پارچ می باشد، مناسب برای آبکش کردن برنج و پاستا بوده و با توجه به سوراخ های کف و بدنه به سرعت آب از ظرف خارج می شود. ارتفاع این پارچ آبکش در حدود 14 سانتی متر و قطردهانه آن 13 سانتی متر است.

 

 قیمت  پارچ آبکش

 

در کف این آبکش پایه هایی با طول کم در نظر گرفته شده تا آبکش با سطح تماس پیدا نکند، این محصول با استفاده از پلاستیک مقاوم و در عین حال انعطاف پذیر تهیه شده است و دارای رنگبندی متنوعی می باشد. با داشتن این پارچ آبکش کاربردی و کوچک، یک سبد چند کاره در اختیار خواهید داشت.

 

آبکش ارزان

 

 

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای پارچ آبکش دسته دار
جدیدترین محصولات