0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

ناموجود

این روزها استفاده از ظروف سرو چوبی برای سرو انواع شکلات، شیرینی، آجیل و تنقلات کاربرد دارد، این محصولات به دلیل زیبایی ظاهری و وزن سبک بسیار پرطرفدار می باشند. مجموعه حاضر یک ست پذیرایی از جنس چوب طبیعی می باشد که شامل 5 ظرف در ابعاد مختلف می باشد که می توانید ازآن به عنوان یک ست صبحانه خوری یا ظروف پذیرایی در مهمانی های خود استفاده کنید. این ست 5 تکه دارای یک ظرف مربعی بزرگ با ابعاد  1.8*8*23 ، یک ظرف مربعی متوسط 1.8*15*15 سانتی متر، یک ظرف مربعی کوچک با ابعاد 1.8*10*10سانتی متر و دو ظرف مستطیلی می باشد.


محصولات مشابه


توضیحات کالا

 ظروف چوبی که این روزها شاهد رونق استفاده از آنها می باشیم، یکی از سالم ترین و بی خطر ترین ظروف برای سرو و نگهداری مواد غذایی می باشد. مجموعه فوق یک ست 5 تکه از ظروف چوبی در ابعاد مختلف می باشد که می توانید از آنها برای سرو انواع غذاها و تنقلات مختلف از جمله شیرینی، شکلات، آجیل ها و غیره استفاده کنید.

 

خرید ست پذیرایی چوبی 

 

با توجه به اینکه این ست دارای 5 ظرف در اشکال مربعی و مستطیلی می باشد، امکان مانور بیشتری را برای تزئین و استفاده به شما می دهد و این در حالی می باشد که این ظروف ازچوب طبیعی تهیه شده اند. در این ست زیبا و کاربردی سه ظرف مربعی در سه سایز بزرگ، متوسط و کوچک در نظر گرفته شده است تا شما بر اساس نیاز خود یکی از آنها را انتخاب و استفاده کنید. ظرف بزرگ مربعی دارای ابعاد 1.8*10*10 سانتی متر می باشد و شما می توانید برای سرو شیرینی، میوه و .... از آن استفاده نمائید.

 

خرید ست پذیرایی چوبی ارزان 

 

با توجه به اینکه ست پذیرایی چوبی فوق دارای 5 ظرف با ابعاد مختلف می باشد، شما می توانید از آن به عنوان یک ست پذیرایی صبحانه خوری استفاده نمائید و یک سفره صبحانه شکیل و زیبا را در کنار زیبایی این ظروف چینی برای عزیزان خود فراهم آویرد و از دور هم بودن لذت ببرید.

 

ست پذیرایی  چوبی

 

این ست پذیرایی 5 تکه چوبی مناسب برای سرو انواع خوراکی، میز صبحانه و پذیرایی های شما می باشد.  این ست دارای 5 ظرف در ابعاد مختلف به شکل مربع و مستطیل می باشد.

 

 قیمت ست پذیرایی  چوبی

 

با توجه به اینکه ان ست پذیرایی با استفاده از چوب طبیعی تولید شده است و رنگ قهوه ای آن بسیار چشم نواز می باشد، یکی از سالم ترین و بی خطر ترین نوع ظروف جهت سرو و نگهداری مواد غذایی مختلف محسوب می شود. شما می توانید این ظروف سرورا به روش دستی و نه در ماشین ظرفشویی به راحتی مورد شستشو قرار دهید.

 

 فروش ست پذیرایی  چوبی

 

در این ست چوبی زیبا شما 3 عدد ظرف مربعی دارید که به ترتیب ابعاد آنها از کوچک به بزرگ عبارت است از عاد 1.8*10*10 سانتی متر، 1.8*15*15 سانتی متر و 1.8*23*23 سانتی متر و همچنین دو ظرف مستطیلی که ظرف کوچکتر به صورت دو قسمتی طراحی شده است تا شما بتوانید دو نوع خوراکی را در این ظرف سرو کنید، ابعاد ظروف مستطیلی این ست پذیرایی 1.8*5.5*11 سانتی متر و 1.8*8*23 سانتی متر می باشد.

 

 اردو خوری چوبی ارزان

 

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای ست صبحانه خوری 5 پارچه چوبی
جدیدترین محصولات