0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

ناموجود

دستکش ظرفشویی سیلیکونی با طراحی منحصر به فرد و ارگونومیک پرزهای این دستکش به راحتی هر سطحی را تمیز میکند.مقاومت این دستکش در برابر دما باعث میشود در حرارت بالا به دستها اسیب نرسد با این دستکش میتوانید انواع سطوح- خودرو- حیوانات خانگی-فرش-مبلمان و...را تمیز و گردگیری کنید

توضیحات کالا

این دستکشهای خانگی لاتکس از لاستیک طبیعی ساخته شده اند که بدون لکه و بدون بو است. همانطور که در طبیعتوجود دارد ، شما همچنین بوی تازه و سبک لاستیک طبیعی را از آنها دریافت می کنید. مواد طبیعی همچنین بهتر از سایر مواد در قالب مقاومت می کنند. از همه مهمتر ، لاتکس طبیعی روی پوست نرم است ، بنابراین واکنش های آلرژیک دریافت نخواهید کرد.

قوی و بادوام:  این دستکشهای لاستیکی طبیعی با کیفیت بالا ، بدون ضخیم بودن ، بسیار محکم هستند. این طرح کنترل برتر را به شما می دهد ، این بدان معناست که می توانید با سهولت کار با صابون ، شیشه های لغزنده و مرطوب و ظروف کارتریج را کنترل کنید.

دستگیره  مچ دست: دستکشهای شستشو باید قادر به کنترل نه تنها ظروف صابونی بلکه مواد شوینده لغزنده و ظروف پلاستیکی نرم هستند. ما چنگ زن های کوچکی به سطح آن اضافه کرده ایم که می توانید همه آنها را با سهولت مدیریت کنید. این دستکشهای تمیز همچنین دارای یک ناحیه میانی باریک تر روی مچ دست هستند که باعث راحتی مناسب می شود و به این معنی است که آنها فقط در مواقعی که شما می خواهید قابل استفاده هستند

کیفیت قابل استفاده مجدد: دستکش قابل استفاده مجدد ما نه تنها از دستان شما بلکه مچ دست و ساعد  نیز محافظت می کند. این دستکشهای تمیز و مقاوم در صورت تمیز کردن و شستن ظرف ها  بسیار مفید هستند.

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای دستکش سیلیکونی ظرف شویی
جدیدترین محصولات