512

پوست کن تریپل اسلایسر 3 در 1شناسه کالا: TRIPLE SLICER

متاسفانه این کالا در حال حاضر موجود نیست. می توانید از طریق لیست بالای صفحه، از محصولات مشابه این کالا دیدن نمایید

نقد و بررسی اجمالی پوست کن تریپل اسلایسر 3 در 1

پوست کن دستی TRIPLE SLICER تریپل اسلایسر 3 کاره به منظور سفره آرایی، میوه آرایی و تزئین مواد غذایی طراحی و تولید شده است. این محصول دارای یک عدد پوست کن حرفه ای با 3 عدد تیغه فولادی ضد زنگ برای ورقه کردن، رشته کردن و پوست کندن می باشد که دارای قابلیت چرخش 360 درجه می باشند.

تریپل اسلایسر 3 در 1 به همراه 3 ابزار جادویی دیگر نیز عرضه شده است که برای تزیئن و شکل دهی حرفه ای به میوه ها استفاده می شوند و تیغه های آن ها نیز از فولاد ضد زنگ تهیه شده است. این محصول دارای طراحی دسته های آرگونومیک برای راحتی دست ها در زمان کار با آن می باشد و از مواد درجه یک و ضد حساسیت تولید شده است.

پوست کن دستی TRIPLE SLICER تریپل اسلایسر 3 کاره به منظور سفره آرایی، میوه آرایی و تزئین مواد غذایی طراحی و تولید شده است. این محصول دارای یک عدد پوست کن حرفه ای با 3 عدد تیغه فولادی ضد زنگ برای ورقه کردن، رشته کردن و پوست کندن می باشد که دارای قابلیت چرخش 360 درجه می باشند. تریپل اسلایسر 3 در 1 به همراه 3 ابزار جادویی دیگر نیز عرضه شده است که برای تزیئن و شکل دهی حرفه ای به میوه ها استفاده می شوند و تیغه های آن ها نیز از فولاد ضد زنگ تهیه شده است. این محصول دارای طراحی دسته های آرگونومیک برای راحتی دست ها در زمان کار با آن می باشد و از مواد درجه یک و ضد حساسیت تولید شده است.

تریپل اسلایسر Triple Slicer یک پوست کن با سه لبه تیز و قوی برای کاربردهای مختلف می باشد که همراه با دو ابزار برش جادویی در بسته بندی اورجینال عرضه شده است . این محصول از نسل جدید پوست کن های دستی به شمار می آید . این محصول شامل پوست کن دستی و 2 عدد ابزار آشپزخانه می باشد . کار با این پوست کن دستی شما را شگفت زده خواهد کرد ، زیرا خود پوست کن شامل 3 تیغه مجزا با تیغه های فولادی ضد زنگ می باشد که تیغه ها با چرخش 360 درجه برای تغییر نوع برش ( رشته کردن ، ورقه کردن ، پوست کندن ) می باشد . پوست کن Triple Slicer قابلیت تغییر تیغه به صورت چرخشی 360 درجه را دارد و هر یک از تیغه های پوست کن تریپل اسلایسر کار مخصوص به خود را انجام می دهد ، تیغه مخصوص رشته کردن ، تیغه مخصوص پوست کندن و تیغه مخصوص ورقه کردن از کارکردهای هر یک از تیغه ها به صورت مجزا به شمار می آید. درضمن علاوه بر پوست کن سه تیغه تریپل اسلایسر 2 عدد ابزار برش نیز در بسته بندی قرار داد که هر کدام وظیفه برش و پوست کندن به صورت فانتزی را دارد که می توانید عملکرد آن ها را در ویدیوی تبلیغاتی زیر مشاهده نمایید.

پوست کن جادوئی triple slicer: خانم خانه دوست دار از هر چیز بهترین ها را داشته باشد ما هم بهترین ها را برای شما فراهم کرده ایم . پوست کن جادوئی 3 کاره یک محصول بسیار کاربردی و ویژه است که شما می توانید با استفاده از این محصول به سرعت و در کمترین زمان ممکن پوست کامل سیب زمینی ، انواع میوه و ... را بگیرید . این محصول علاوه بر پوست کندن ، رشته می کند و هم ورقه می کند . این محصول ساده و کار آمد دارای 3 تیغه مجزا جهت رفع نیاز های شما طراحی شده است که تیغه ها با چرخش 360 درجه مناسب برای تغییر نوع برش هستند . دسته این پوست کن با طراحی ارگونومیک محدب بوده که شما بتوانید راحت تر با این محصول کار کنید . جنس تیغه های این پوست کن جادوئی از جنس فولاد ضد زنگ می باشد . این محصول بهترین وسیله برای میوه آرایی می باشد .

پوست کن تریپل اسلایسر یک پوست کن جادویی و همه کاره است که با خرید آن با یک تیر 3 نشان خواهید زد. این پوست کن دارای 3 تیغه پرکاربرد در سفره آرایی و میوه آرایی است که به صورت چرخشی می توانید از هر یک از آن ها در یک دستگاه استفاده کنید. تیغه ها به آسانی و با یک حرکت تغییر می کنند که هر کدام کار مخصوص به خود را انجام می دهند. حالا رشته کردن ، ورقه کردن و پوست کندن را فقط با یک ابزار انجام دهید. فقط کافیست لبه تیغ مخصوص کار خود را با یک چرخش انتخاب کنید. پوست کن تریپل اسلایسر یک پوست کن جادوئی و همه کاره است . این پوست کن دارای 3 تیغه پر کاربرد در سفره آرایی و میوه آرایی است که به صورت چرخشی می توانید از هر یک از آنها استفاده کنید . 

1)تیغه مخصوص ورقه کردن : شما با استفاده از این تیغه میتوانید انواع صیفی جات و میوه ها را به یک اندازه ورقه کنید . (ورقه کردن نازک ، ضخیم ، ورقه کردن یک اندازه سیب زمینی برای تهیه چیپس خانگی )

2)تیغه مخصوص رشته کردن : با این تیغه شما میتوانید به راحتی انواع میوه ها را در اندازه یکسان رشته کنید و در سالاد ها و تزئینات غذای خود استفاده کنید .

3)تیغه مخصوص پوست کن : این تیغه به دلیل لبه تیز و دندانه دار قادر است پوست انواع میوه و هر نوع صیفی جاتی را به راحتی بکند . کار با این تیغه شما را شگفت زده می کند چون بدون اینکه ذره ای از پوست میوه ها اصراف شود ، دقیق پوست میکند .

یکی از تیغه ها پوست سبزیجات ، صیفی جات و مرکبات را رشته رشته می کند که در سفره آرایی و میوه آرایی کار بسیار مشکلی است ولی با پوست کن سه کاره Triple Slicer به راحتی می توانید پوست هر نوع میوه و سبزیجاتی را رشته رشته کنید. تیغه دیگر دستگاه کار ورقه کردن دقیق میوها و صیفی جات را انجام می دهد. ورقه کردن ضخیم و نازیک یا یک اندازه سیب زمینی برای چیبس و یا حتی ورقه کردن پنیر پیتزا و لازانیا کار این تیغه در بین تیغه های دستگاه پوست کن تریپل اسلایسر است. پوست کن تریپل اسلایسر یک پوست کن جادویی و همه کاره است که با خرید آن با یک تیر 3 نشان خواهید زد. این پوست کن دارای 3 تیغه پرکاربرد در سفره آرایی و میوه آرایی است که به صورت چرخشی می توانید از هر یک از آن ها در یک دستگاه استفاده کنید. تیغه ها به آسانی و با یک حرکت تغییر می کنند که هر کدام کار مخصوص به خود را انجام می دهند. تیغه پرکاربرد Triple Slicer ، تیغه پوست کن آن است که به دلیل لبه تیز و دندانه دار آن قادر است پوست هر نوع میوه و صیفی جاتی را به آسانی بکند بدون این که ذره ای است آن اصراف شود. پوست کندن دقیق تریپل اسلایسر نظر هر کاربری را به خود جلب خواهد کرد.

تیغه های پوست کن Triple Slicer از جنس فولاد ضد زنگ می باشد و بسیار تیز و برنده است همچنین بدنه تریپل اسلایسر طراحی ارگونومیک داشته و استفاده از آن را بسیار آسان کرده است. چرخش 360 درجه تیغه ها امکان دسترسی سریع به هر کدام از تیغه ها را امکان پذیر کرده است و با یک حرکت می توانید تیغه مورد نظر خود را انتخاب کنید. Triple slicer یک ابزار پرکاربرد می باشد که وجود آن در بین لوازم آشپزخانه هر منزل لازم است.
پوست کن سه کاره Triple Slicer کاربردی ترین وسیله ی خانه ی شما می شود که با خرید یک پکیج سه محصول دریافت می کنید. شما م توانید به صورت چرخشی از هر یک از محصولات استفاده کنید و سفره ی خود را به بهترین نحو بیاراید. یکی از محصولات این پکیج پوست کن است که با تیغه ی رشته رشته کردن پوست میوه و یا سبزیجات به راحتی بدون از بین بردن گوشت میوه آن را پوست می کند از دیگر تیغه های این محصول می توان به تیغه ی پوست کندن و یا ورقه کردن اشاره کرد که هر کدام همان طور که از اسمشان معلوم است به سادگی میوه و یا سبزی مورد نظر را ورقه و یا پوست می کند. دو ابزار دیگر برای تزئین میوه و زدن برش های خاص می باشد.

علاوه بر پوست کن 3 منظوره Triple Slicerدو عدد ابزار برش نیز به عنوان هدیه به شما داده خواهد شد که با آن می توانید در سفره آرایی و میوه آرایی استفاده کنید. ابزار اول مخصوص برش زیگزاگی میوه هاست، با این ابزار می توانید لبه میوه ها را به صورت زیگزاگی و دندانه دار برش دهید. ابزار دوم نیز یک پوست کن حرفه ای است که در سفره آرایی و میوه آرایی کاربرد فراوانی خواهید داشت ، این پوست کن قادر است میوه های سخت پوست را به آسانی به صورت شیاری برش دهد که تصاویر آن گویای کاربرد آن می باشد. در ضمن از این ابزار برای لکه گیری نیز استفاده می شود.

ویژگی ها و مشخصات کلی پوست کن تریپل اسلایسر:

  • نام تجاری محصول : Triple Slicer
  • دارای 3 تیغه مخصوص در یک ابزار
  • انتخاب 360 درجه چرخشی تیغه ها
  • جنس تیغه : فولاد ضد زنگ
  • بسیار تیز و بران
  • جنس بدنه : پلاستیک فشرده با طراحی ارگونومیک
  • مورد استفاده در منزل ، آبمیوه گیری ها ، رستوران ها و ...
  • به همراه 2 عدد ابزار آشپزخانه اضافه

مشخصات فنی پوست کن تریپل اسلایسر 3 در 1

نظرات کاربران برای: پوست کن تریپل اسلایسر 3 در 1

شما هم می‌توانید در مورد این کالا نظر بدهید.

برای ثبت نظر، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. اگر این محصول را قبلا از خریده باشید، نظر شما به عنوان مالک محصول ثبت خواهد شد.

افزودن نظر جدید