0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

ناموجود

سری شیر توربو فلکس Turbo Flex با سوپاپ انعطاف پذیر دارای یک شیلنگ منعطف 6 اینچی می باشد که دارای محدوده حرکت 360 درجه ای است و به راحتی می توانید برای شستشوی ظروف و مواد غذایی آن را حرکت دهید بدون آنکه نیاز باشد خود شیر یا ظرف را حرکت دهید. این محصول دارای دو تنظیم آب خروجی به صورت اسپری و دوشی است که حالت اسپری آن آب را به صورت گردپاش بیرون می دهد و برای شستشوی میوه و سبزیجات بسیار مناسب است.

جنس بدنه این سری شیر از کروم فولاد ضد زنگ بوده و با اکثر سوکت های استاندارد نیز سازگار است. ابعاد آن 6.5*1.5*1.5 اینچ می باشد و وزن سبگی نیز دارد. این محصول به سرعت آب معمولی شیر را با حالتی گسترده تر بیرون می دهد و در چند ثانیه شیر آب را به یک گردپاش قوی تبدیل می کند. نصب این محصول بسیار راحت بوده و کافیست فقط آن را سر شیر مورد نظر پیچ و محکم کنید.


محصولات مشابه


توضیحات کالا

سری شیر توربو فلکس Turbo Flex با سوپاپ انعطاف پذیر دارای یک شیلنگ منعطف 6 اینچی می باشد که دارای محدوده حرکت 360 درجه ای است و به راحتی می توانید برای شستشوی ظروف و مواد غذایی آن را حرکت دهید بدون آنکه نیاز باشد خود شیر یا ظرف را حرکت دهید.

توربو فلکس

این محصول دارای دو تنظیم آب خروجی به صورت اسپری و دوشی است که حالت اسپری آن آب را به صورت گردپاش بیرون می دهد و برای شستشوی میوه و سبزیجات بسیار مناسب است.

سری شیر توربو فلکس

جنس بدنه این سری شیر از کروم فولاد ضد زنگ بوده و با اکثر سوکت های استاندارد نیز سازگار است.

خرید سری شیر توربو فلکس

ابعاد آن 6.5*1.5*1.5 اینچ می باشد و وزن سبگی نیز دارد.

سری شیر turbo flex

این محصول به سرعت آب معمولی شیر را با حالتی گسترده تر بیرون می دهد و در چند ثانیه شیر آب را به یک گردپاش قوی تبدیل می کند.

خرید سری شیر گردپاش

نصب این محصول بسیار راحت بوده و کافیست فقط آن را سر شیر مورد نظر پیچ و محکم کنید.

سری شیر گردپاش

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای سری شیر توربو فلکس
جدیدترین محصولات