0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

ناموجود

رشته زن و شکل دهنده میوه و سبزیجات Veggetti Pro Table-Top Spiralizer یک محصول منحصر به فرد که به شما کمک می کند میوه و سبزیجات به صورت اسپاگتی برش داده و لذت ببرید. در 3 مدل : 3، 5، 7  تیغه با اشکال مختلف ( ضخیم - نازک - روبان - و ... ) . برای گیاهخواران یک راه سریع و آسان برای تبدیل سبزیجات به اسپاگتی سالم خوشمزه است. شما هیچ محدودیتی برای استفاده از این دستکاه ندارید، چرا که این داستگاه مکانیزمی کاملا مکانیکی داشته و نیاز به برق ندارد.

با این دستگاه، در عرض کمتر از 5 دقیقه می توانید سالاد محبوب خود را با حفظ کیفیت و طعم سبزیجات دلخواه آماده سازید. استفاده از تیغه های فولادی، این امکان را می دهد که به راحتی از هرنوع میوه و یا سبزیجاتی که سفت و سخت می بشاند همچون کدو، کاهو، کلم و ... به اشکال مختلف برش دهد.هر نوع سبزی و یا میوه ای را به چیپس مورد علاقه خود را تبدیل کنید، برشی نازک و یکنواخت از یک میوه و یا سبزی مورد علاقه، مطمئنا صحنه بسیار زیبا و با طروات را ایجاد می کند.

قطعات تشکیل دهنده این دستگاه به راحتی از یکدیگر جدا شده و تماما قابل شستشو می باشد. همچنین این ویژگی باعث می شود، کار شما برای قرار دادن آن در کشوی آشپزخانه، کابینت، دکور و ... انتخاب شما را کاملا راحت نموده است. ابعاد مناسب این دستگاه (ابعاد: 6.50 - 12.28 - 9.70 Inches) به شما این اجازه را می دهد که کوچکترین فضای موجود در آشپزخانه خود بتوانید آن را جا دهید.

 


محصولات مشابه


توضیحات کالا

رشته زن و شکل دهنده میوه و سبزیجات Veggetti Pro Table-Top Spiralizer یک محصول منحصر به فرد که به شما کمک می کند میوه جات و سبزیجات به صورت اسپاگتی برش داده. در 3 مدل : 3، 5، 7  تیغه با اشکال مختلف ( ضخیم - نازک - روبان - و ... ) . برای گیاهخواران یک راه سریع و آسان برای تبدیل سبزیجات به اسپاگتی سالم خوشمزه است. شما هیچ محدودیتی برای استفاده از این دستکاه ندارید، چرا که این داستگاه مکانیزمی کاملا مکانیکی داشته و نیاز به برق ندارد. حتی زمانی که شخصی علاقه ای به میوه خاصی ندارد این دستگاه به کمک شما می آید، با اشکال و برش های زیبایی که به میوه های شما می دهد باعث ایجاد جذابیت برای آن شخص، او را برای یک تست راغب می کند.

 

رشته زن و شکل دهنده وجتتی پرو

 

شما می توانید به کمک این ابزار مفید آشپزی، تنوع و جذابیت را سر میز غذای خود بر گردانید. غذا هایی سالم و پر از پیچ تاب !!!

محصولی به صرفه و کارآمد :

از آنجایی که این محصول بدون نیاز به برق و کارایی بسیار زیاد خود در آشپزی، می توان با قاطعیت این محصول را یک محصول موفق چه از دید سازنده و چه از دید مصرف کننده دانست. بدنه پلاستیکی و سبک و مقاوم این دستکاه را می توان یکی دیگر از ویژگی های این محصول به حساب آورد.

 

برش زن و شکل دهنده میوه و سبزیجات

 

نظر یکی از خریداران این محصول  :

این محصول را به پیشنهاد یکی از همکاران خود خریدم. من تنها زندگی میکنم و تقریبا اشتیاق خود را برای تهیه غذاهای جدید از دست داده و دنبال یک تنوع در وعده های غذایی بودم. بعد از خریدن این دستگاه توانستم میل دوباره خود را به تهیه غذاهای جدید به دست آورم ... .

اشکال و فرم های مختلف برش :

این محصول دارای 3 نوع ردیف تیغه ای است. نازک - ضخیم - روبان که در تنوع تیغه تا 4 تیغه دیگر می توان به آن اضاف نمود. تیغه ها به راحتی تعویض شده و قابل شستشو می باشد. برش های زیبا و منحصر به فرد که زیبایی و شادابی به سفره غذایی شما بازگرداند.

 

برش زن و شکل دهنده میوه و سبزیجات

 

قطعات تشکیل دهنده این دستگاه به راحتی از یکدیگر جدا و شده تماما قابل شستشو می باشد.همچنین این ویژگی باعث می شود، کار شما برای قرار دادن آن در کشوی آشپزخانه، کابینت، دکور و ... انتخاب شما را کاملا راحت نموده است. 

کیفیت و اصالت محصول :

جنس بدنه این محصول از پلاستیک مقاوم و تیغه های استیل ضد زنگ، ساخت کشور ژاپن می باشد. طراحی خاص دسته چرخاننده دستگاه باعث کاهش فشار و توان می شود. پایه های ضد لغزش به شما کمک می کند که هنگام کار با دستکاه تسلط بیشتری داشته باشید.

 

شکل دهنده میوه و سبزیجات وجتی پرو

 

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای رشته زن و شکل دهنده میوه و سبزیجات وجتتی پرو
جدیدترین محصولات