512

دستگاه موخوره گیر پرومکسشناسه کالا: Hair Trimmer

متاسفانه این کالا در حال حاضر موجود نیست. می توانید از طریق لیست بالای صفحه، از محصولات مشابه این کالا دیدن نمایید

نقد و بررسی اجمالی دستگاه موخوره گیر پرومکس

دستگاه موخوره گیر پرومکس دارای طراحی بسیار نوین برای ازبین بردن تمامی موخوره ها بدون حتی 1 سانت کوتاهی موها می باشد. این محصول مشکل اصلی بیشتر خانم ها یعنی موخوره را به راحتی برطرف نموده است. دست نگه دارید و موهای زیبای خود را کوتاه نکنید! کافیست یک دستگاه موخوره گیر خریداری کرده و با صرف زمانی کوتاه تمامی موخوره ها را از نوک موهای خود ازبین ببرید. این محصول دارای باتری شارژی است و دارای دو گیره نگهدارنده مو، شانه مخصوص، پایه تنظیم ارتفاع برش و کیف مخصوص می باشد. چرخش در دو طرف و تیغه های ایمن از ویژگی های اصلی این محصول می باشند. برای کار با موخوره گیر پرومکس به هیچ تجربه و آموزش خاصی نیاز ندارید و کار با آن بسیار ساده است.
دسته آرگونومیک این محصول قابل جدا شدن از قسمت بالایی بوده و شارژ باتری را راحت تر کرده است. با استفاده از دکمه های تغییر جهت روی دستگاه می توانید جهت چرخش تیغه ها را از راست به چپ و بلعکس تعیین کنید. با عبور یک رشته مو از میان تیغه ها نوک موها که آسیب دیده و تاب خورده اند به سمت بیرون به راحتی برش خورده و درون محفظه دستگاه قرار می گیرد.

دستگاه موخوره گیر پرومکس دارای طراحی بسیار نوین برای ازبین بردن تمامی موخوره ها بدون حتی 1 سانت کوتاهی موها می باشد. این محصول مشکل اصلی بیشتر خانم ها یعنی موخوره را به راحتی برطرف نموده است. دست نگه دارید و موهای زیبای خود را کوتاه نکنید! کافیست یک دستگاه موخوره گیر خریداری کرده و با صرف زمانی کوتاه تمامی موخوره ها را از نوک موهای خود ازبین ببرید.

 

این محصول دارای باتری شارژی است و دارای دو گیره نگهدارنده مو، شانه مخصوص، پایه تنظیم ارتفاع برش و کیف مخصوص می باشد. چرخش در دو طرف و تیغه های ایمن از ویژگی های اصلی این محصول می باشند. برای کار با موخوره گیر پرومکس به هیچ تجربه و آموزش خاصی نیاز ندارید و کار با آن بسیار ساده است. 

دستگاه موخوره گیر

دسته آرگونومیک این محصول قابل جدا شدن از قسمت بالایی بوده و شارژ باتری را راحت تر کرده است. با استفاده از دکمه های تغییر جهت روی دستگاه می توانید جهت چرخش تیغه ها را از راست به چپ و بلعکس تعیین کنید. با عبور یک رشته مو از میان تیغه ها نوک موها که آسیب دیده و تاب خورده اند به سمت بیرون به راحتی برش خورده و درون محفظه دستگاه قرار می گیرد.

موخوره گیر چرخشی

موخوره دو یا چند شاخه شدن سر موها می باشد که به دلیل ایجاد فشار فیزیکی در اثر استفاده از مواد شیمیایی مثل رنگ مو یا استفاده از سشوار، شانه زدن خشن و خشکی یا چربی بیش از حد موها و شامپو های اسیدی ایجاد می شود. درمان های زیادی مثل محلول ها و لوسیون های مختلف جهت درمان موخوره معرفی شده اند که گاهاً برای موهای به شدت آسیب دیده زیاد موثر نمی باشند در این صورت لازم است حتما قسمت های دو شاخه یا سه شاخه شدن سر موها کاملاً جدا شوند. اغلب مردم به آرایشگاه ها مراجعه کرده و چندین سانت از همه موهای خود را به ناچار کوتاه می کنند اما این کار لازم نیست و فقط کافیست نوک موها جهت جلوگیری از پیشرفت موخوره به سمت ریشه موها گرفته شود.

دستگاه موخوره گیر پرومکس

ازبین بردن موخوره با بهترین دستگاه موخوره گیر در آرایشگاه قیچی طلایی مشهد با تخفیف ویژه ،رفع موخوره بدون کوتاهی رهایی از موخوره و داشتن موهایی شاداب با استفاده از دستگاه رفع موخوره بدون کوتاه شدن مو حتی یک سانت این روش بدون کوتاه شدن مو ها و هر گونه آسیب به مو به طور دائمی با برطرف کردن مو خوره و شکستگی های مو به موها ظاهری مرتب و زیبا می بخشد .

موخوره گیر پرومکس

با توجه به علاقه خانم ها به موهای بلند ، کوتاه کردن مدام مو برای بسیاری از آنها کار دشواری است ، چراکه در این عمل ، مجبور به کوتاه کردن همه موهای سالم و موهای دچار موخوره باهم به مقدار زیاد می شوند . برای حل این مشکل و رهایی از این درمان آزاردهنده ، محصولاتی با عنوان دستگاه های رفع موخوره تولید و ارائه شد که این بار یکی از انواع آنها را با نام دستگاه موخوره گیر به شما معرفی و عرضه می داریم . محصولی با طراحی نوین و در عین حال کاربردی که با استفاده از آن دیگر نیازی به کوتاه کردن مو به شیوه قبل و با استفاده از قیچی ندارید .

موخوره گیر شارژی

قبل از انجام کار استحمام و خشک کردن موها الزامی می باشد.
ویژه بانوان
رفع گره خوردن موها
تایم درمان 40 الی 60 دقیقه می باشد.
این دستگاه به راحتی با برق شهری شارژ می شود و باتری که درون دسته آن قرار گرفته قابل جداسازی از دسته و بدنه اصلی دستگاه برای شارژ راحت تر می باشد. بر روی دستگاه دو دکمه در کنار یکدیگر تعبیه شده که به شما امکان انتخاب جهت حرکت تیغه را می دهد . در زیر دستگاه رفع موخوره برقی نیز یک دسته فلزی قرار دارد که با استفاده از دستگاه شروع به کار می کند .

دستگاه موخوره گیر promax

مو خوره گیر اسپیلیت اندر با روشی آسان تر، سریع تر و مطمئن تر از قیچی عمل کرده و موخوره های موهای آسیب دیده را می چیند. برای رهایی از مو خوره دیگر نیازی به کوتاه کردن موها نیست. دستگاه مو خوره گیر نوک موها را می چیند، اما طول موها را کاهش نمی دهد. منبع تغذیه دستگاه چهار عدد باتری ا ا می باشد. برای استفاده از موخوره گیر ابتدا قسمتی نازک و کوچک از مو را انتخاب کرده و آن را شانه بزنید و گره ها را از بین ببرید. این کار به موها اجازه خواهد داد به آسانی وارد تیغه شده و مرتب شوند و موها کشیده نشوند. قفل صفحه را باز کنید تا صفحه باز شود. یک لایه نازک از موها را در بالای صفحه قرار دهید. کلید روشن/ خاموش را بزنید. اهرم دستگاه را به آرامی فشار دهید تا دستگاه شروع به کار کند. در این صورت صدای موتور شنیده می شود که نشانگر این است که دستگاه در حال کار است. از ریشه موها شروع کرده و به سمت انتهای موها به آرامی حرکت کنید. هر قسمت از مو را حداقل سه بار شانه کنید و به تدریج این کار را در مورد قسمت های دیگر مو انجام دهید تا مو خوره ها از بین بروند.

موخوره گیر promax

روش کار این محصول به این شکل است که در زمان عبور رشته موی انتخابی از میان شانه و تیغه ها فقط نوک موها به میزان بسیار کمی برش خورده و به محفظه دستگاه انتقال داده می شود. در این حالت نیازی نیست با قیچی تمامی موها را کوتاه کرده و علاوه بر اینکه موها به همان اندازه بلند باقی خواهند ماند شکل بهتر و یکنواخت تری نیز پیدا می کنند.
کلید روشن/ خاموش دو جهته می باشد. آن را به سمتی قرار دهید که دستگاه به آن سمت حرکت می کند. همیشه از نزدیک کف سر شروع کنید و دستگاه را به سمت انتهای موها حرکت دهید. فراموش نکنید هنگامی که از یک سمت سر به سمتی دیگر می روید مطمئن شوید که کلید روشن در جهت صحیح قرار گرفته است. نحوه ی روشن کردن دستگاه به این صورت است که پس از قرار دادن کلید روشن در یکی از دو سمت دسته فشار را کاملأ به سمت دستگاه بکشید تا تیغه به چرخش درآید. چنان چه دسته فشار کاملأ کشیده نشود دستگاه روشن نمی شود.

درمان موخوره

ویژگی های دستگاه موخوره گیر :

طراحی نوین و کاربردی
ابعاد : 16.5cm * 6cm
نوع : شارژی
برند : VISSO
شارژ با استفاده از برق شهری
دارای دسته جدا شونده
مجهز به دو پایه تنظیم ارتفاع برش
ارائه شده در دو رنگ مشکی و قرمز
قابلیت چرخش تیغه در دو جهت
محفظه نگهدارنده مو
دارای کیف مخصوص
همراه با شانه مخصوص ، دو عدد گیره مو ، کابل شارژ
سهولت در استفاده
قابل استفاده در منزل و آرایشگری ها
با روشی آسان تر، سریع تر و مطمئن تر از قیچی عمل کرده و موخوره های موهای آسیب دیده را می چیند. برای رهایی از مو خوره دیگر نیازی به کوتاه کردن موها نیست. دستگاه مو خوره گیر نوک موها را می چیند، اما طول موها را کاهش نمی دهد. منبع تغذیه دستگاه یک باطری قوی قابل شارژ می باشد.

ازبین بردن موخوره

روش استفاده از دستگاه :

برای استفاده از موخوره گیر ابتدا قسمتی نازک و کوچک از مو را انتخاب کرده و آن را شانه بزنید و گره ها را از بین ببرید. این کار به موها اجازه خواهد داد به آسانی وارد تیغه شده و مرتب شوند و موها کشیده نشوند. قفل صفحه را باز کنید تا صفحه باز شود. یک لایه نازک از موها را در بالای صفحه قرار دهید. کلید روشن/ خاموش را بزنید. اهرم دستگاه را به آرامی فشار دهید تا دستگاه شروع به کار کند. در این صورت صدای موتور شنیده می شود که نشانگر این است که دستگاه در حال کار است. از ریشه موها شروع کرده و به سمت انتهای موها به آرامی حرکت کنید. هر قسمت از مو را حداقل سه بار شانه کنید و به تدریج این کار را در مورد قسمت های دیگر مو انجام دهید تا مو خوره ها از بین بروند.

با موخوره چکار کنیم

کلید روشن/ خاموش دو جهته می باشد. آن را به سمتی قرار دهید که دستگاه به آن سمت حرکت می کند. همیشه از نزدیک کف سر شروع کنید و دستگاه را به سمت انتهای موها حرکت دهید. فراموش نکنید هنگامی که از یک سمت سر به سمتی دیگر می روید مطمئن شوید که کلید روشن در جهت صحیح قرار گرفته است. نحوه ی روشن کردن دستگاه به این صورت است که پس از قرار دادن کلید روشن در یکی از دو سمت دسته فشار را کاملأ به سمت دستگاه بکشید تا تیغه به چرخش درآید. چنان چه دسته فشار کاملأ کشیده نشود دستگاه روشن نمی شود.
موخوره گیر اصلی شارژی و قابلیت اتصال به برق در انحصار شرکت مک استایلر میباشد

موخوره

توجه : بعد از هر با مصرف همراه با براش تمیز کننده تیغه های دستگاه را به آرامی تمیز کنید و در زمان استفاده حتما موهایتان را کاملا شانه کنید تا به راحتی دستگاه روی موهای شما حرکت کند و نیاز به نیروی فشار کمتر ( و درنتیجه کشش بیشتر به موها ) بر روی موها شود.
توجه داشته باشید :
در قسمت بالایی دستگاه رفع موخوره ، محفظه کوچکی قرار دارد که درون آن پایه تنظیم ارتفاع برش قرار می گیرد . این دستگاه به همراه خود دو پایه 1/4Trim و 1/8Trim دارد که می توانید از آنها استفاده نمایید .

موخوره گیر برقی

مشخصات فنی دستگاه موخوره گیر پرومکس

نظرات کاربران برای: دستگاه موخوره گیر پرومکس

شما هم می‌توانید در مورد این کالا نظر بدهید.

برای ثبت نظر، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. اگر این محصول را قبلا از خریده باشید، نظر شما به عنوان مالک محصول ثبت خواهد شد.

افزودن نظر جدید