0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

ناموجود

با استفاده از این محصول می توانید به راحتی و در هر ظرایط از ویژگی های آن بهره مند شوید و از بخوری که برای شما عزیزان تولید می کند نهایت استفاده را ببرید. این محصول دارای ویژگی های بسیاری می باشد که می توانید از آن استفاده های بسیاری ببرید و هوای اطراف خود را استرلیزه نمایید. این دستگاه با برق شهری کار می کند و شما می توانید با استفاده از کابل برق آن را به کار بیاندازید.

این محصول دارای مخزن آبی است که می تواند 2.4 لیتر آب را در خود مگه دارد و تا 4 ساعت برای شما عزیزان تولید بخور سرد را ادامه دهد. وزن این محصول به یک کیلو گرم نمی رسد و شما می توانید در بهترین شرایط در هر مکان از این دستگاه بخور سرد استفاده نمایید. این دستگاه با سرعت اسپری بالایی که دارد می تواند در کسری از ثانیه هوای تازه را به شما هدیه دهید که بسیار مفید است.

توضیحات کالا

با استفاده از این محصول می توانید به راحتی و در هر ظرایط از ویژگی های آن بهره مند شوید و از بخوری که برای شما عزیزان تولید می کند نهایت استفاده را ببرید.

 

بخور سرد

 

این محصول دارای ویژگی های بسیاری می باشد که می توانید از آن استفاده های بسیاری ببرید و هوای اطراف خود را استرلیزه نمایید.

 

بخور سرد

 

این دستگاه با برق شهری کار می کند و شما می توانید با استفاده از کابل برق آن را به کار بیاندازید.

 

بخور سرد دستگاهی

 

این محصول دارای مخزن آبی است که می تواند 2.4 لیتر آب را در خود مگه دارد و تا 4 ساعت برای شما عزیزان تولید بخور سرد را ادامه دهد.

 

بخور سرد جدید

 

وزن این محصول به یک کیلو گرم نمی رسد و شما می توانید در بهترین شرایط در هر مکان از این دستگاه بخور سرد استفاده نمایید.

 

بخور سرد

 

این دستگاه با سرعت اسپری بالایی که دارد می تواند در کسری از ثانیه هوای تازه را به شما هدیه دهید که بسیار مفید است.

 

بخور سرد جدید کوزه ای

 

فروشگاه اینترنتی تک سبد برای شما عزیزان تعدادی از این محصول را در دسترس قرار داده است که می توانید به صورت اینترنتی آن را سفارش دهید.

 

بخور سرد کوزه ای

 

با سفارش این محصول می توانید قدمی برای سلامت خود برداشته باشیید و دستگاه بخور سرد خود را درب منزل تحویل بگیرید. لازم به ذکر است که این محصول در فروشگاه تک سبد قبل از ارسال تست خواهد شد و پس از بازبینی برای شما ارسال می گردد.

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای دستگاه بخور سرد خانگی مدل کوزه ای
جدیدترین محصولات