512

موبر و ماساژور درماستاشناسه کالا: Derma Seta

متاسفانه این کالا در حال حاضر موجود نیست. می توانید از طریق لیست بالای صفحه، از محصولات مشابه این کالا دیدن نمایید

نقد و بررسی اجمالی موبر و ماساژور درماستا

پکیج کامل موبر و ماساژور درماستا Derma Seta شامل 9 عدد سری مختلف برای ازبین بردن موها، ماساژ و سنگ پا در دو نوع شارژی و باطری خور عرضه شده است. بهترین گزینه برای خانم ها و آقایان جهت ازبین بردن موهای بدن، موهای صورت، ماساژ حرفه ای و صفت کردن پوست، شفاف و تمیز کردن پوست، از بین بردن پینه ها و پوست ضخیم کف پا به عنوان سنگ پا می باشد.

این محصول بدون درد و کاملاً ایمن بوده و علاوه بر این همه کارایی بسیار ارزان و مقرون به صرفه تر از هزینه های گزاف سالن های زیبایی دارد. سری ها از پدهای مخصوص کریستالی ساخته شده است که با سرعت 550 دور چرخش روی پوست بهترین نتیجه را به شما می دهد.

پکیج کامل موبر و ماساژور درماستا Derma Seta شامل 9 عدد سری مختلف برای ازبین بردن موها، ماساژ و سنگ پا در دو نوع شارژی و باطری خور عرضه شده است. بهترین گزینه برای خانم ها و آقایان جهت ازبین بردن موهای بدن، موهای صورت، ماساژ حرفه ای و صفت کردن پوست، شفاف و تمیز کردن پوست، از بین بردن پینه ها و پوست ضخیم کف پا به عنوان سنگ پا می باشد.

درماستا فول دلوکس ،کیت کامل موکن و ماساژور درماستای فول دلوکس 2012 با شارژر و 9 عدد لوازم جانبی full delux derma seta ، این محصول بدون درد و کاملاً ایمن بوده و علاوه بر این همه کارایی بسیار ارزان و مقرون به صرفه تر از هزینه های گزاف سالن های زیبایی دارد. سری ها از پدهای مخصوص کریستالی ساخته شده است که با سرعت 550 دور چرخش روی پوست بهترین نتیجه را به شما می دهد.

با این دستگاه دیگر نیازی به خرید موکن و سنگ پا و همچنین ماساژور برای بدن و صورت خود نخواهید داشت. با استفاده از درماستا Derma seta می توانید موهای زائد بدن را از بین برده و بدون آنکه حالت زشت استفاده از تیغ را داشته باشد. سرهای مخصوص ماساژ پوست شما را تکان میدهد و باعث از هم گسیختن چربی های سلولیت زیر پوست شما میشوند. سپس مقداری از روغن ماساژ مخصوص خود را بر روی قسمت مورد نظر خود بمالید و عضلات خود را با ملایمت ماساژ دهید تا در شما حس آرامش، طراوت و راحتی ایجاد کند طوری که حس کنید در یک سالن ماساژ حرفه ای هستید.

درماستا موبر پوست دستی و حرفه ای شماست که نه تنها موهای زاید شما را بدون درد و بسیار موثر بر می دارد بلکه پوست شما ر به آرامی صیقل می دهد و به شما کمک می کند که یک پوست زیبا و شفاف داشته باشید.

Derma Seta تمام امکانات بسیاری از زیبا کننده های پوست گران قیمت را با قیمتی ارزان تر در اختیار شما قرار می دهد. درماستا موبر بدون درد و یک مرکز زیبایی کوچک در دست شما. درماستا دارای 9 سره ی مختلف می باشد که به شما این امکان را می دهد که از پوست لطیف خود به خوبی محافظت کنید و موهای زائد را به راحتی از بین ببرید. درماستا یک سالن زیبایی فشرده دستی با یک سر چرخان است که تمام کارهای سخت را موقعی که در مقابل صورت خود قرار می دهید انجام می دهد. با استفاده از درماستا Derma seta می توانید برای مدتی طولانی پوستی نرم داشته باشید
بهترین روش با بازدهی 100% با استفاده از درماستا Derma seta. با استفاده از درماستا Derma seta از پوستتان مراقبت کنید.

از پدهای مختلف برای از بین بردن و سفت کننده پوست از بین بردن پینه ها صیقل دادن پوست و ماساژ دادن استفاده می شود. با درماستا همین حالا موهای زاید بدن خود را از بین ببرید و پوست خود را صیقل داده و شفاف کنید. درماستا موبر پوست دستی و حرفه ای شماست که نه تنها موهای زاید شما را بدون درد و بسیار موثر برمی دارد بلکه پوست شما ر به آرامی صیقل می دهد و به شما کمک می کند که یک پوست زیبا و شفاف داشته باشید
Derma Seta تمام امکانات بسیاری از زیبا کننده های پوست را در محیط آرام خانه اختیار شما قرار می دهد بدون اینکه پول خود را در سالن های زیبایی گران قیمت خرج کنید. حتی آقایان نیز میتوانند از آن استفاده نمایند. استفاده از درماستا Derma seta یک روش کاملا بیخطر است.

ویژگی های موبر و ماساژور درماستا Derma seta :

  • از بین بردن مو بدون احساس درد
  • دادن نتیجه ای بهتر از اصلاح کردن با تیغ
  • کم ریخت و پاش تر از موم گذاری
  • ارزان تر از درمان های لیزری
  • از بین برنده موهای صورت و بدن
  • صفت کننده پوست
  • بهتر کردن ظاهر پوست شما
  • صیقل کننده و جلا دهنده پوست
  • جلوگیری از رشد سریع مو
  • کوچک و قابل نگهداری

درماستا موکن و ماساژور دستی حرفه ای شماست که نه تنها به شما کمک می کند تا موهای زائد خود را بدون دردسر از بین ببرید بلکه به شما پوستی نرم،زیبا و درخشان هدیه می کند. درماستا تمامی مزایای یک ماساژ گران قیمت را برای شما فراهم می کند. سیستم از بین برنده موهای زائد درماستا با استفاده از پد های کریستالی و چرخش 550 دور در دقیقه به راحتی موهای زائد را از بین برده و در عین حال پوست شما را شفاف می کند.
درماستا دارای 9 سره ی مختلف می باشد که به شما این امکان را می دهد که از پوست لطیف خود به خوبی محافظت کنید و موهای زائد را به راحتی از بین ببرید. درماستا بهترین وسیله برای کسانی است که می خوا هند لحظات دردناک وکس،اپیلیدی و اپیلاسیون را فراموش کنند و یا از ضررهای لیزر برای پوست آگاه هستند.درماستا یک سالن زیبایی فشرده دستی با یک سر چرخان است که تمام کارهای سخت را موقعی که در مقابل صورت خود قرار میدهید انجام میدهد. از پدهای مختلف برای از بین بردن و، سفت کننده پوست، از بین بردن پینه ها، صیقل دادن پوست و ماساژ دادن استفاده می شود. با درماستا همین حالا موهای زاید بدن خود را از بین ببرید و پوست خود را صیقل داده و شفاف کنید. سیستم دستگاه درماستا از پدهای مخصوص پیشرفته کریستالی که بر روی درما ستا قرار می گیرند بهره می برد که سر آن با سرعت 550 دور در دقیقه هنگامی که آن را به سادگی بر روی پوست خود قرار داده اید می چرخد. موهای زاید بدن شما را بدون احساس درد با صیقل دادن ملایم و تراشیدن آرام پوست شما از بین می برد و کاری می کند که حس کنید پوستتان شفاف و صاف شده است. پوست فوق العاده – درماستا فراتر از یک دستگاه از بین برنده موهای زاید است.

9 قطعه متفاوت درماستا به شما اجازه می دهد که در محیط آرام خانه از آن برای تمام قسمت های بدنتان استفاده کنید. برای از بین بردن موهای تمام قسمتهای بدن شما کاملا بی خطر است و موهای زاید را بدون درد و به صورت موثر از بین می برد. درماستا قطعاتی برای ماساژ دادن صفت کردن و صیقل دادن پوست دارد که پوستی جوان و شفاف برای شما باقی می گذارد.

سفید کنندگی و تمیز کردن منافذ پوست در این تمرین با ایجاد ماساژی ملایم بر سلولهای داخلی پوست ،فعالیت سلولی درآنها را افزایش داده، کورتکس سلولهای پوستی را نرم کرده ومنافذ آن را تمیزمی نماید. از بین بردن لکهای آکنه در این تمرین با ایجاد ماساژ برلایه های داخلی ترپوست لخته ها را باز کرده ،عروق پوست را گشاد نموده سوخت و سازسلولی را افزایش داده ، جریان گردش خون را بهبود بخشیده و لکهای موجود را از بین برده و از ایجاد لکهای جدید جلوگیری می ماید. صاف کردن چروکها این تمرین از پیری و شکستگی پوست جلوگیری نموده و باعث نفوذ هر چه عمیق تر مواد مغذی موجود در کرم درپوست و در نتیجه تغذیه ومرطوب شدن پوست میگردد نتیجه ؟ چروکها وخطوط روی پوست بتدریج از بین میروند. از بین بردن پیله و سیاهی زیر چشم با استفاده از این تمرین و اثر حرارتی حاصله ، جریان گردش خون افزایش یافته و آب و چربی انباشته شده موضعی پراکنده شده و درنتیجه پیله وسیاهی زیرچشم تدریجا از بین خواهد رفت . از بین بردن چروکهای چشم با استفاده ازاین تمرین جریان گردش خون بطورموثری افزایش یافته وکرم تقویتی مرطوب کننده عمیقا درپوست نفوذ داده میشود و بدین ترتیب رطوبت مورد نیاز تضمین شده و چروکهای دورچشم تدریجا از بین خواهند رفت . نگهداری Derma Seta بسیار آسان است و می توانید آن را با پایه مخصوصش در حمام یا بر روی میز آرایش خود بگذارید و وزن آن به اندازه ای سبک است که می توانید آن را در کیف خود بگذارید و با خود حمل کنید.

​ سری های مخصوص سنگ پای Drema seta :

این محصول با استفاده از با خشکی پا خداحافظی کرده و پوستی نرم و شاداب را به خود هدیه دهید. با این محصول شما یک سنگ پای حرفه ای هم خواهید داشت.با چندین پد و سری قابل تعویض چندکاره دارای کاربردهایی مثل : رفع آسان موهای زاید تمام نقاط،ماساژ عضلات،سنگ پا،اسکراب …
جادوی زیبایی بانوان ایرانی …

1. مو پد کریستال درماستا: علاوه بر حذف موهای زائد از پوست شما ترک ها و چین خوردگی های پوست را نیز از بین می برد.
2. پد صاف کننده پوست پا درماستا: ترک های کف پا و پینه های زشت پا را از بین می برد و پوستی نرم و صاف به شما هدیه می دهد.
3. سنگ پا درماستا: بسیار مناسب برای نرم کردن و از بین بردن چین و چروک های کف پا.
4. ماساژور درماستا: ماساژ پا و ران و ایجاد آرامش و از بین بردن گرفتی عضلات پا.
5. تمیز کننده پوست درماستا: پوست شما را پاک و سلول های مرده پوست را از بین می برد و پوستی شاداب و با طراوت به شما هدیه می دهد.
6. موبر درماستا : بسیار مناسب برای تمیز کردن بالای لب و ابرو و زیر چانه و جاهای حساس بدون ایجاد درد و ناراحتی و یا حساسیت پوستی.
7. برس پاک کننده قوی پوست درماستا: به آرامی و بطور موثر منافذ پوست را باز کرده و به صورت عمقی پوست شما را تمیز می کند و سلول های مرده پوست را از بین می برد.

مشخصات فنی موبر و ماساژور درماستا

نظرات کاربران برای: موبر و ماساژور درماستا

شما هم می‌توانید در مورد این کالا نظر بدهید.

برای ثبت نظر، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. اگر این محصول را قبلا از خریده باشید، نظر شما به عنوان مالک محصول ثبت خواهد شد.

افزودن نظر جدید