0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

ناموجود

زیرا تنفس در بخور گرمی که با عصاره های گیاهی دارویی آغشته شده است می تواند به بهبود مشکلات تنفسی، گرفتگی های بینی، عفونت های مجار تنفسی و ... بسیار کمک کند.

دستگاه بخور گرم صورت هایتک High Tech NTA Facial Sauna اجازه ی بخور کامل صورت، دهان و بینی را به شما می دهد. همچنین این دستگاه به کاهش سرفه های خشک و سرماخوردگی های شدید و رفع و درمان آلودگی ها و سموم پوستی صورت کمک می کند. ضمن اینکه برخی عصاره های گیاهی ویژگی آرامش بخشی دارند و تنفس بخور آن ها می تواند به آرامش اعصاب نیز کمک کند.

 

 

توضیحات کالا

دستگاه بخور گرم صورت هایتک High Tech NTA Facial Sauna اجازه ی بخور کامل صورت، دهان و بینی را به شما می دهد.

 

بخور گرم هایتک

 

همواره یکی از راه های کمک به بهبود پوست و رفع بیماری های پوستی و به خصوص تنفسی، استفاده از دستگاه بخور صورت می باشد.

 

بخور گرم هایتک 

 

زیرا تنفس در بخور گرمی که با عصاره های گیاهی دارویی آغشته شده است می تواند به بهبود مشکلات تنفسی، گرفتگی های بینی، عفونت های مجار تنفسی و ... بسیار کمک کند.

 

دستگاه بخور گرم 

 

همچنین این دستگاه به کاهش سرفه های خشک و سرماخوردگی های شدید و رفع و درمان آلودگی ها و سموم پوستی صورت کمک می کند. ضمن اینکه برخی عصاره های گیاهی ویژگی آرامش بخشی دارند و تنفس بخور آن ها می تواند به آرامش اعصاب نیز کمک کند.

 

دستگاه بخور گرم 

 

این دستگاه بخور گرم صورت می تواند به باز کردن منافذ پوستی و رفع جوش های سر سیاه و مشکلات پوستی کمک شایانی کند.

 

 دستگاه بخور

دستگاه بخور گرم هایتک باعث افزایش جریان خون و حفظ سلامت پوست صورت شده و می تواند در پاک سازی عمیق و کامل پوست بسیار موثر باشد.

 

ابعاد بدنه این محصول 18*18.5*25 سانتی متر بوده و وزن آن 437 گرم می باشد. بر روی پایه محصول یک کلید خاموش/ روشن تعبیه شده است. این دستگاه دارای 24 ماه گارانتی شرکت تولید کننده می باشد.

 

 بخور گرم صورت

 

مخزن دستگاه بخور به سادگی از پایه جدا شده و قابل شستشو می باشد. نوع طراحی لبه مخزن به شکلی است که به راحتی می توان صورت را بالای بخور گرم خارج شده از بدنه قرار داده و بهترین نتیجه را از آن بگیرید.

 

بخور هایتک

 

 

این محصول انرژی خود را از آداپتور برق آن می گیرد که با برق شهری کار می کند. نوع بخور دستگاه فقط بخور گرم است. نوع کاربری این محصول خانگی است ولی در آرایشگاه ها نیز می توان از آن استفاده نمود.

 

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای دستگاه بخور گرم برای صورت مدل هایتک
جدیدترین محصولات