512

موم موبر واندر وکسشناسه کالا: Wonder Wax

متاسفانه این کالا در حال حاضر موجود نیست. می توانید از طریق لیست بالای صفحه، از محصولات مشابه این کالا دیدن نمایید

نقد و بررسی اجمالی موم موبر واندر وکس

موم موبر واندر وکس Wonder Wax یک نوع موم گیاهی است که به راحتی و با کم ترین میزان درد موهای زائد قسمت های مختلف بدن را از ریشه جدا کرده و می کند. بدین ترتیب علاوه بر اینکه زمان بیشتری طول می کشد تا مجدد موهای جدید رشد کنند، پوستی صاف و لطیف خواهید داشت و به مرور زمان نیز تعداد موهای زائد نیز بسیار کم خواهد شد. برای استفاده از واندر وکس کافیست ابتدا کمی ظرف موم را گرم نمایید تا حالتی شل و ژله ای پیدا کند.

سپس با استفاده از کاردک ها به میزان لازم بسته به قسمتی که قصد موم انداختن دارید از موم برداشته و روی پوست بکشید. کمی صبر کنید تا ژل ها سفت و خشک شوند سپس سریع قسمتی از موم را گرفته و می کشید تا تمامی موها از ریشه کنده شوند. محتویات  هر پکیج Wonder Wax شامل یک فنجان حاوی پارافین، 3 عدد اپلیکیتور بزرگ و 3 عدد اپلیکیتور کوچک با یک دستمال پاک کننده می باشد.

موم موبر واندر وکس Wonder Wax یک نوع موم گیاهی است که به راحتی و با کم ترین میزان درد موهای زائد قسمت های مختلف بدن را از ریشه جدا کرده و می کند. بدین ترتیب علاوه بر اینکه زمان بیشتری طول می کشد تا مجدد موهای جدید رشد کنند، پوستی صاف و لطیف خواهید داشت و به مرور زمان نیز تعداد موهای زائد نیز بسیار کم خواهد شد. برای استفاده از واندر وکس کافیست ابتدا کمی ظرف موم را گرم نمایید تا حالتی شل و ژله ای پیدا کند. سپس با استفاده از کاردک ها به میزان لازم بسته به قسمتی که قصد موم انداختن دارید از موم برداشته و روی پوست بکشید. کمی صبر کنید تا ژل ها سفت و خشک شوند سپس سریع قسمتی از موم را گرفته و می کشید تا تمامی موها از ریشه کنده شوند. محتویات هر پکیج Wonder Wax شامل یک فنجان حاوی پارافین، 3 عدد اپلیکیتور بزرگ و 3 عدد اپلیکیتور کوچک با یک دستمال پاک کننده می باشد.

موبر واندر وکس

موهای زائد رشد کرده بر روی قسمت های مختلف بدن همواره یکی از مشکلات هر فردی به شمار می رود. ایجاد خارش های متناوب و امکان رشد میکروب ها از یک سو و ایجاد ظاهری نامناسب و زشت از سویی دیگر باعث می شود تا افراد به دنبال روش های مختلفی برای حذف این موها بگردند. تا کنون روش ها مختلف و متنوعی برای حذف موهای بدن ایجاد شده است که بدون شک رایج ترین آنها استفاده از تیغ های تیز و برنده برای این کار بوده است. تیغ ها با سرعت بسیار بالایی این عمل را انجام می دهند اما به دلیل خطر بسیار بالا در بریدگی و زخمی کردن بدن چندان مورد علاقه نیستند. ولی به دلیل عدم وجود جایگزینی مناسب توانستد به خوبی جای خود را باز کنند و در سالیان اخیر به یکی از پر فروش ترین محصولات بازار بدن شوند.

موبر wonder wax

موم موبر واندر وکس
بی شک موهای زائد بدن و صورت در همه جا و هر زمانی
باعث آزار شما میشود
آیا می خواهید از شر موهای زائد خود راحت شوید؟
ما راه حلی مفید و موثری را برای شما پیشنهاد مکینم
استفاده از موبر واندر وکس
واندر وکس به تنهایی هر گونه نیازی
با لیزر و راه های دیگر موبری را رفع کرده است
بدون درد و سوزش و پرداخت هزینه زیاد
موهای زائد را از بین برده و زیبایی خود را آشکار کنید
مناسب برای آقایان و خانمها

موم موبر واندر وکس

از دو سال پیش تا کنون شاهد تولید و عرضه انواع مختلف موبر و موکن به بازار بوده ایم . موبر ها سعی دارند با کمک روش های مختلف مانند تاثیرات شیمیایی ریشه مو را ضعیف و مو را از جای در بیاورند. موبرهای شیمیایی به دلیل دارا بودن عوارض بسیار خطرناکی مانند امکان ابتلا به سرطان پوست به هیچ عنوان توصیه نمی شوند. اما یکی از بهترین و متفاوت ترین موبر های موجود در بازار بدون شک ژل موبر گیاهی واندر وکس است. موبری کاملا گیاهی که ساختار و اساس آن از گیاهان بوده است. بنابر این به هیچ عنوان هیچ خطر جانبی برای شما نخواهد داشت.

خرید موبر واندر وکس

موبر واندر وکس wonder wax موهای زاید را از ریشه در می آورد و رشد دوباره موها را به تاخیر می اندازد و در دراز مدت باعث کم پشت شدن آنها نیز می شود. این محصول با موم های معمولی موجود در بازار تفاوت دارد و پس از سرد شدن موم بر روی موهای زاید با دست جدا شده و نیاز به پارچه یا دستمال وجود ندارد.

قیمت موبر واندر وکس

موم موبر واندر وکس با استفاده از موم های نرم گیاهی به راحتی موهای زائد قسمت های مختلف بدن شما را جدا می کند. استفاده از گیاهان و طب سنتی در این ژل باعث شده است تا میزان مشکلات جانبی و تاثیرات آن به صورت قابل توجهی کاهش پیدا کند. هر بسته از ژل موکن گیاهی واندر وکس شامل یک فنجان پارافین به همراه سه عدد اپلیکیتور بزرگ و سه عدد اپلیکیتور کوچک در کنار دو عدد دستمال خشک کننده است. به کمک اپلیکیتور کوچک می توانید به نقاط حساس بدن مانند سبیل ها و ابروها دسترسی داشته باشید و آنها را با دقت بسیار زیادی جدا نمایید. بنابراین این ژل موبر برای همه نقاط بدن حتی در داخل گوش ها و یا روی ابروها نیز کاربرد خواهد داشت.

وکس بدن با موم

موبر WAX
آیا می خواهید از شر موهای زائد خود خلاص شوید

با لیزر و پرداخت هزینه زیاد ؟

از بین بردن با زحمت و درد زیاد ؟

ما به شما موبر WAX را پیشنهاد میکنیم

برای آقایان و خانمها

طریقه استفاده از موکن و موم موبر واندر وکس
برای استفاده از موم واندر وکس ابتدا باید ظرف موم را گرم کنید تا موم ها حالتی شل و ژله مانند داشته باشند. البته در زمان تهیه این محصول شما نیازی به این مرحله ندارید . چون موم ها خود حالت خمیری دارند. اما در اثر گذر زمان این حالت خمیری رو به انجماد می رود. پس از گرم شدن موم ها توسط ابزار های مخصوص قرار گرفته در داخل بسته موم ها را به قسمتی که می خواهید موهایش حذف شود می کشیم. پس از این کار کمی صبر می کنیم تا ژل ها خشک شوند و رو به انجماد بگذارند. پس از خشک شدن بلافاصله موم ها را می کنیم. موها بدون هیچ گونه درد و مشکل جانبی مانند خون ریزی به صورت کامل از ریشه جدا شده و حذف می شوند.

موکن واندر وکس با سرعت بسیار بالایی حجم عظیمی از موهای زائد را بدون هیچ مشکل جانبی از بین می برد. با کمک این موبر نه خبری از خون ریزی ها است و نه احتمال بیماری های شیمیایی. در واقع ژل موبر و موم واندر وکس ابزاری کاملا متفاوت با وسایل بازار است که بهترین ها را برای شما به ارمغان اورده است. بنابراین در خرید این موبر لحظه ای درنگ نکنید و از این پس حذف موهای بدن خود را به واندر وکس بسپارید.

ازبین بردن موهای زائد با موم گیاهی

مراحل آماده سازی:

- ابتداظرف موم را داخل مایکرو فر گرم میکنیم تا حدی که نرم شود

- توسط ابزار مخصوصموم را روی بخشی که مو زائد وجود دارد میمالیم

- بعد از خشک شدن موم آن را خیلی سریع میکنیم

ویژگیهای این محصول

- با استفاده از موبر WAX می توانید موهای زائد بدن و صورت را از بین برده بدون آن که حالت زشت استفاده از تیغ را داشته باشد.

- با استفاده از موبر WAX می توانید برای مدتی طولانی پوستی نرم داشته باشید.

- مناسب برای موهای با ضخامت کم

- آقایان نیز میتوانند از ان استفاده نمایند.

- از اپلیکیتور های کوچک می توان برای صورت و جاهای کوچک استفاده نمود

کندن موهای بدن از ریشه با موم

محتویات داخل جعبه:

یک فنجان پارافین

3 عدد اپلیکیتور بزرگ

3 عدد اپلیکیتور کوچک

2 عدد دستمال پاک کننده

WONDER WAX WAXING KIT

Wonder Wax is the amazing new way to remove unwanted hair without the pain and irritation of traditional waxing. The secret is our Exclusive All Natural Beeswax formula that it sticks to hair, not skin, so you get quick and less painful results every time. Best of all, with Wonder Wax you’ll stay hair-free for up to 8 weeks after you use it! Perfect for eyebrows, forearms, underarms legs and bikini and even Brazilian. Easy to use simple warm wax, apply to hair and lift way for amazing results. Great for men too. All Natural formula, hypoallergenic. Includes Wonder Wax, 3 small applicators, 3 large applicators and easy waxing guide.
WONDER WAX MICROWAVEABLE HAIR REMOVAL WAXING KIT
Wonder Wax is the amazing new way to remove unwanted hair without the pain and irritation of traditional waxing. The secret is our Exclusive All Natural Beeswax formula that it sticks to hair, not skin, so you get quick and less painful results every time. Best of all, with Wonder Wax you’ll stay hair-free for up to 8 weeks after you use it! Perfect for eyebrows, forearms, underarms legs and bikini and even Brazilian. Easy to use simple warm wax, apply to hair and lift way for amazing results. Great for men too. All Natural formula, hypoallergenic. Includes Wonder Wax, 3 small applicators, 3 large applicators and easy waxing guide.

مشخصات فنی موم موبر واندر وکس

نظرات کاربران برای: موم موبر واندر وکس

شما هم می‌توانید در مورد این کالا نظر بدهید.

برای ثبت نظر، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. اگر این محصول را قبلا از خریده باشید، نظر شما به عنوان مالک محصول ثبت خواهد شد.

افزودن نظر جدید