0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

ناموجود

تبدیل AUX هدفون 1 به 2 امکان استفاده همزمان 2 هدفون یا هندزفری از پورت 3.5 اینچی موبایل، تبلت و دیگر دستگاه های پخش کننده صوتی را فراهم می نماید. با استفاده از این کانکتور کوچک می توانید 2 نفره با دوستان یا همسر خود هر فایل صوتی که می شنوید یا به صورت اشتراکی گوش کنید و باهم لذت ببرید. این محصول هم از هدفون های معمولی و هم از هدفون های مجهز به میکروفن پشتیبانی می کند. این محصول دارای درب با حلق سر کلیدی است که می توانید آن را در دسته کلید خود هر کجا به همراه داشته باشید.

این تبدیل دارای دو پوشش محافظ برای کاهش تداخل الکترومغناطیسی می باشد و با انواع گوشی های موبایل اندرویدی و ios که به پورت aux مجهز باشند سازگاری دارد. قسمت های داخلی این تبدیل از آلیاژ های درجه یک ساخته شده و روکش آن پلاستیک درجه یک می باشد.


محصولات مشابه


توضیحات کالا

تبدیل AUX هدفون 1 به 2 امکان استفاده همزمان 2 هدفون یا هندزفری از پورت 3.5 اینچی موبایل، تبلت و دیگر دستگاه های پخش کننده صوتی را فراهم می نماید. با استفاده از این کانکتور کوچک می توانید 2 نفره با دوستان یا همسر خود هر فایل صوتی که می شنوید یا به صورت اشتراکی گوش کنید و باهم لذت ببرید.

تبدیل aux

این محصول هم از هدفون های معمولی و هم از هدفون های مجهز به میکروفن پشتیبانی می کند. این محصول دارای درب با حلق سر کلیدی است که می توانید آن را در دسته کلید خود هر کجا به همراه داشته باشید.

تبدیل پورت 3.5 اینچی

این تبدیل دارای دو پوشش محافظ برای کاهش تداخل الکترومغناطیسی می باشد و با انواع گوشی های موبایل اندرویدی و ios که به پورت aux مجهز باشند سازگاری دارد. قسمت های داخلی این تبدیل از آلیاژ های درجه یک ساخته شده و روکش آن پلاستیک درجه یک می باشد.

تبدیل 1 به 2 پورت aux

مبدل 1 به 2 درگاه 3.5 میلی‌متری Aux. به کمک این مبدل می‌توانید موسیقی، کتاب صوتی یا فیلم را با دوستان و همراهان خود به اشتراک بگذارید، با دو هدفون به یک‌صدا گوش دهید و باهم از آن‌ها لذت ببرید. این محصول هم از هدفون‌های معمولی و هم از هدفون‌های مجهز به صدابَر پشتیبانی می‌کند.

مبدل 1 به 2 پورت 3.5 اینچی

ویژگی دیگر این محصول استفاده آن به عنوان جا کلیدی می باشد.
ویژگی های مبدل یک به دو :
- سازگار با انواع دستگاه های مجهز به درگاه 3.5 میلی متری
- قابلیت اتصال دو هدفون به یک دستگاه
- قابل استفاده به عنوان جا کلیدی
- قابل استفاده برای موبایل و تبلت های اندورید و ایفون
- پشتیبانی از هدفون های معمولی و هدفون های مجهز به میکروفون
- دارای دو پوشش محافظ برای کاهش تداخل الکترومغناطیسی

اتصال همزمان 2 هدفون به موبایل

تبدیل 1 به 2 هدفون (AUX)
پشتیبانی از هدفون های معمولی و مجهز به میکروفون
دارای دو پوشش محافظ برای کاهش تداخل الکترومغناطیسی
کانکتورهایی با آلیاژ های بسیار مرغوب برای مقاومت در برابر خوردگی
قابلیت اتصال دو هدفون به یک دستگاه

کانکتور اتصال 2 هدفون به موبایل

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای تبدیل AUX هدفون 1 به 2
جدیدترین محصولات