0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

ناموجود

نگهدارنده توری مدل کی ام اس KMS Strong Scalability Holder محصولی جدید است که برای انواع خودرو و نگهداری لوازم کوچک مثل موبایل طراحی شده است. این محصول به راحتی بر روی کلیه سطوح صاف و تمیز مثل دیوار، شیشه، میز، داشبورد ماشین، درب ماشین، درب کمد و ... قابل نصب می باشد. این توری مناسب نگهداری موبایل، کارت، سر کلیدی، کیف پول و دیگر اجسام کوچک می باشد. نصب آن از طریق چسب دو طرفه بسیار قوی انجام می شود که به همراه محصول ارسال خواهد شد. اگر شما نیز برای نظم دهی به ماشین خود در پی محصولی خاص و در عین حال جمع و جور هستید ما توری نگهدارنده KMS را به شما پیشنهاد می کنیم.

این محصول دارای قیمتی بسیار مقرون به صرفه بوده و در ماشین یک نگهدارنده خوب است. دیگر نگران افتادن گوشی موبایل خود کف ماشین نباشید و از نگهدارنده هایی که به قاب و پشت گوشی موبایل شما آسیب میزنند نیز استفاده نکنید.

توضیحات کالا

نگهدارنده توری مدل کی ام اس KMS Strong Scalability Holder محصولی جدید است که برای انواع خودرو و نگهداری لوازم کوچک مثل موبایل طراحی شده است.

توری نگهدارنده کی ام اسپ

این محصول به راحتی بر روی کلیه سطوح صاف و تمیز مثل دیوار، شیشه، میز، داشبورد ماشین، درب ماشین، درب کمد و ... قابل نصب می باشد.

نگهدارنده توری

این توری مناسب نگهداری موبایل، کارت، سر کلیدی، کیف پول و دیگر اجسام کوچک می باشد. نصب آن از طریق چسب دو طرفه بسیار قوی انجام می شود که به همراه محصول ارسال خواهد شد.

توری نگهدارنده

اگر شما نیز برای نظم دهی به ماشین خود در پی محصولی خاص و در عین حال جمع و جور هستید ما توری نگهدارنده KMS را به شما پیشنهاد می کنیم.

نگهدارنده تور یکی ام اس

این محصول دارای قیمتی بسیار مقرون به صرفه بوده و در ماشین یک نگهدارنده خوب است.

نگهدارنده توری kms

دیگر نگران افتادن گوشی موبایل خود کف ماشین نباشید و از نگهدارنده هایی که به قاب و پشت گوشی موبایل شما آسیب میزنند نیز استفاده نکنید.

توری نگهدارنده kms

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای توری نگهدارنده کی ام اس
جدیدترین محصولات