0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

ناموجود

با هندزفری کلومن سیم دار مدل KOLUMAN KE-001 HANDSFREE می توانید موزیک مورد علاقه خود را با بهترین کیفیت در گوش خود پخش نمایید و از این محصول بهترین استفاده را ببرید. خرید این هندزفری کلومن سیم دار مدل KOLUMAN KE-001 HANDSFREE به صورت اینترنتی برای شما عزیزان فراهم گردیده است تا بتوانید آن را سفارش دهید و درب منزل خود تحویل بگیرید. طول کابل این هندزفری کلومن سیم دار مدل KOLUMAN KE-001 HANDSFREE 120 سانتی متر می باشد که می توانید با استفاده از این ویژگی تلفن همراه خود را داخل جیب خود بگذارید و هندزفری را درون گوش خود فرو برده و به موزیک مورد علاقه خود گوش دهید.

نویز گیر این دستگاه بهترین در نوع خود می باشد که می تواند صداهای اضافی را حذف نماید و بهترین کیفیت را برای شما به ارمغان بیاورد. با استفاده از این محصول می توانید به مکالمه های خود پاسخ دهید زیرا بر روی هندزفری کلومن سیم دار مدل KOLUMAN KE-001 HANDSFREE میکروفونی قوی قرار دارد که می توانید از آن بهره مند شوید. دو جفت بالشتک قوی بر روی این محصول قرار دارد که با توجه به سایز گوش خود می توانید آن را تعویض نمایید.


محصولات مشابه


توضیحات کالا

با هندزفری کلومن سیم دار مدل KOLUMAN KE-001 HANDSFREE می توانید موزیک مورد علاقه خود را با بهترین کیفیت در گوش خود پخش نمایید و از این محصول بهترین استفاده را ببرید.

 

هندزفری

 

خرید این هندزفری کلومن سیم دار مدل KOLUMAN KE-001 HANDSFREE به صورت اینترنتی برای شما عزیزان فراهم گردیده است تا بتوانید آن را سفارش دهید و درب منزل خود تحویل بگیرید. طول کابل این هندزفری کلومن سیم دار مدل KOLUMAN KE-001 HANDSFREE 120 سانتی متر می باشد که می توانید با استفاده از این ویژگی تلفن همراه خود را داخل جیب خود بگذارید و هندزفری را درون گوش خود فرو برده و به موزیک مورد علاقه خود گوش دهید.

 

هندزفری سیم دار

 

نویز گیر این دستگاه بهترین در نوع خود می باشد که می تواند صداهای اضافی را حذف نماید و بهترین کیفیت را برای شما به ارمغان بیاورد. با استفاده از این محصول می توانید به مکالمه های خود پاسخ دهید زیرا بر روی هندزفری کلومن سیم دار مدل KOLUMAN KE-001 HANDSFREE میکروفونی قوی قرار دارد که می توانید از آن بهره مند شوید.

 

سیم دار

 

دو جفت بالشتک قوی بر روی این محصول قرار دارد که با توجه به سایز گوش خود می توانید آن را تعویض نمایید. فروشگاه اینترنتی پرستو برای شما عزیزان بهترین را در معرض فروش قرار داده است که می توانید آن را درب منزل خود تحویل بگیرید.

 

سیم دار جدید

 

لازم به ذکر است که پرستو قبل از ارسال برای شما می تواند هندزفری کلومن سیم دار مدل KOLUMAN KE-001 HANDSFREE را تست کند و بعدا برای شما ارسال کند که تضمینی بر سلامت دستگاه باشد.

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای هندزفری کلومن سیم دار
جدیدترین محصولات