0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

ناموجود

این محصول را می توانید در مسافرت ها و یا در مکان هایی که به برق شهری جهت شارژ دستگاه خود دسترسی ندارید مورد استفاده قرار دهید. با استفاده از پاور بانک کانفلون مدل کپسول با ظرفیت 15000 میلی آمپر KONFULON CAPSULE II 15000mAh Power Bank می توانید انرژی ذخیره شده را به دستگاه دیگر خود انتقال دهید تا هیچ موقع بدون شارژ نشوید. این محصول دارای جنس بدنه پلاستیکی می باشد که می توانید آن را در برابر ضربه و یا فشار محافظت نمایید. دو کپسول ذخیره انرژی می تواند به صورت واقعی 15000 میلی آمپر را در خود ذخیره نماید و بهترین راه برای ذخیره انرژی را در اختیار شما قرار بگذارد.

 پاور بانک کانفلون مدل کپسول با ظرفیت 15000 میلی آمپر KONFULON CAPSULE II 15000mAh Power Bank دارای دو لامپ ال ای دی می باشد که می توانید آن را روشن کنید و محیط اطراف خود را روشن نمایید. این محصول می تواند در شرایط دشوار یاری رسان شما باشد و انرژی ذخیره شده در خود را به دستگاه های شما منتقل نماید.  لازم به ذکر است که محصول شما قبل از ارسال برای شما تست خواهد شد و بعدا برای شما ارسال می گردد. این محصول در حال حاضر به صورت اینترنتی به فروش می رسد و بعد از ثبت سفارش برای شما ارسال می گردد.

توضیحات کالا

این محصول را می توانید در مسافرت ها و یا در مکان هایی که به برق شهری جهت شارژ دستگاه خود دسترسی ندارید مورد استفاده قرار دهید.

 

پاوربانک

 

با استفاده از پاور بانک کانفلون مدل کپسول با ظرفیت 15000 میلی آمپر KONFULON CAPSULE II 15000mAh Power Bank می توانید انرژی ذخیره شده را به دستگاه دیگر خود انتقال دهید تا هیچ موقع بدون شارژ نشوید.

 

پاور بانک جدید

 

این محصول دارای جنس بدنه پلاستیکی می باشد که می توانید آن را در برابر ضربه و یا فشار محافظت نمایید.

 

پاور بانک کانفلون فست شارژ

 

دو کپسول ذخیره انرژی می تواند به صورت واقعی 15000 میلی آمپر را در خود ذخیره نماید و بهترین راه برای ذخیره انرژی را در اختیار شما قرار بگذارد.

 

پاور بانک کانفلون مدل

 

 پاور بانک کانفلون مدل کپسول با ظرفیت 15000 میلی آمپر KONFULON CAPSULE II 15000mAh Power Bank دارای دو لامپ ال ای دی می باشد که می توانید آن را روشن کنید و محیط اطراف خود را روشن نمایید.

 

پاور بانک کنفلون

 

این محصول می تواند در شرایط دشوار یاری رسان شما باشد و انرژی ذخیره شده در خود را به دستگاه های شما منتقل نماید. 

 

پاور بانک کونفلون

 

لازم به ذکر است که محصول شما قبل از ارسال برای شما تست خواهد شد و بعدا برای شما ارسال می گردد.

این محصول در حال حاضر به صورت اینترنتی به فروش می رسد و بعد از ثبت سفارش برای شما ارسال می گردد.

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای پاور بانک کانفلون با ظرفیت 15000 میلی آمپر
جدیدترین محصولات