0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

ناموجود

این هولدر از برند یونیورسال و ساخته شده از جنس پلاستیک مقاوم است و مناسب دوچرخه و موتورسیکلت می باشد. این محصول از طریق حلقه فلزی موجود در انتهای هولدر به قسمت آینه موتور سیکلت یا دوچرخه وصل می گردد. 

 بازوی نگهدارنده این هولدر 17 سانتیمتر است و حالت منعطف دارد و قابلیت تاشوندگی دارد تا شما به راحتی بتوانید جهت آن را تعیین کنید. در قسمت اتصال دهانه ی هولدر به بازو یک گوی چرخشی 360 درجه قرار دارد تا تعیین زاویه به راحتی انجام شده و سپس توسط پیچ زیر آن، دهانه را فیکس کنید. ضمنا عرض دهانه این هولدر قابل تنظیم بوده که از 5 تا 9.5 سانتیمتر متغیر می باشد.

 


محصولات مشابه


توضیحات کالا

مشخصات کلی هولدر موبایل برای موتور سیکلت و دوچرخه

 

این هولدر از برند یونیورسال و ساخته شده از جنس پلاستیک مقاوم است و مناسب دوچرخه و موتورسیکلت می باشد. این محصول از طریق حلقه فلزی موجود در انتهای هولدر به قسمت آینه موتور سیکلت یا دوچرخه وصل می گردد. 

 

نگهدارنده موبایل

 

بازوی نگهدارنده این هولدر 17 سانتیمتر است و حالت منعطف دارد و قابلیت تاشوندگی دارد تا شما به راحتی بتوانید جهت آن را تعیین کنید. این هولدر بوسیله یک حلقه فلزی موجود در انتهای هولدر به قسمت آینه این وسایل نقلیه متصل می گردد.

 

هولدر موبایل

 

 

در قسمت اتصال دهانه ی هولدر به بازو یک گوی چرخشی 360 درجه قرار دارد تا تعیین زاویه به راحتی انجام شده و سپس توسط پیچ زیر آن، دهانه را فیکس کنید. ضمنا عرض دهانه این هولدر قابل تنظیم بوده که از 5 تا 9.5 سانتیمتر متغیر می باشد.

 

نگهدارنده گوشی

 

 لبه ها و کف قسمت داخلی دهانه، با فوم پوشانیده شده تا هیچ گونه خط و خشی بر روی گوشی شما نیفتند و در عین حال، دستگاه کاملا درون دهانه فیکس گردد.

 

دارای بازوی نگهدارنده

 

ناگفته نماند استفاده از موبایل در حین راندن موتور و دوچرخه بسیار خطرناک می باشد و حتی ممکن است خطرات زیاد و حتی تصادفات بدی را ایجاد نماید، اما  گاهی استفاده از موبایل ضروری است و به خصوص برای داشتن نقشه مجبور به استفاده از موبایل می باشیم.

 

 دارای گوی چرخشی

 

هولدر ها بدین منظور ابزاری مفید بوده و بدون آنکه لازم باشد گوشی را در دست بگیریم می توانیم صفحه نمایش گوشی را مشاهده کنیم. علاوه بر گوشی می توانید انواع پلیر و جی پی اس ها را نیز درون این هولدر قرار داده و استفاده نمایید.

 

نگهدارنده موبایل روی دوچرخه

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای هولدر موبایل موتور و دوچرخه یونیورسال
جدیدترین محصولات