0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

ناموجود

اسپیکر های کوچک در هر مکان قابل استفاده هستند و شما می توانید از انواع آن ها بهره مند شده و در مکان های مختلف از آن استفاده نمایید تا برای شما عزیزان موزیک کورد علاقه شما را پخش نماید. مینی اسپیکر وستر مدل WS-887 یکی از بهترین و کوچک ترین دستگاه برقی می باشد که می تواند بسیار مفید واقع شود. این محصول با استفاده از بلوتوث نسخ 3 به بالا به دستگاه های دیگر شما متصل می شود و موزیک مورد نظر شمارا پخش می کند.

این محصول دارای بلوتوث قوی می باشد که می تواند تا 10 متری خود را ساپورت کند. همچنین می توانید مینی اسپیکر وستر مدل WS-887 را با استفاده از مموری کارت های کوچک و یا بزرگ ملزوم به پخش موزیک نمایید و از آن لذت ببرید. این دستکاه دارای باتری فوق العاده قوی می باشد که می توانید در صورت نیاز آن را با استفاده از کابل های اندرویدی شارژ نمایید. این محصول در این فروشگاه به صورت اینترنتی به فروش می رسد که می توانید آن را سفارش و مینی اسپیکر وستر مدل WS-887 را درب منزل تحویل بگیرید.


محصولات مشابه


توضیحات کالا

پاسپیکر های کوچک در هر مکان قابل استفاده هستند و شما می توانید از انواع آن ها بهره مند شده و در مکان های مختلف از آن استفاده نمایید تا برای شما عزیزان موزیک کورد علاقه شما را پخش نماید.

 

بخور سرد

 

مینی اسپیکر وستر مدل WS-887 یکی از بهترین و کوچک ترین دستگاه برقی می باشد که می تواند بسیار مفید واقع شود. این محصول با استفاده از بلوتوث نسخ 3 به بالا به دستگاه های دیگر شما متصل می شود و موزیک مورد نظر شمارا پخش می کند.

 

اسپیکر کوچک

 

این محصول دارای بلوتوث قوی می باشد که می تواند تا 10 متری خود را ساپورت کند. همچنین می توانید مینی اسپیکر وستر مدل WS-887 را با استفاده از مموری کارت های کوچک و یا بزرگ ملزوم به پخش موزیک نمایید و از آن لذت ببرید. این دستکاه دارای باتری فوق العاده قوی می باشد که می توانید در صورت نیاز آن را با استفاده از کابل های اندرویدی شارژ نمایید.

 

اسپیکر

 

این محصول در این فروشگاه به صورت اینترنتی به فروش می رسد که می توانید آن را سفارش و مینی اسپیکر وستر مدل WS-887 را درب منزل تحویل بگیرید.

 

بخور سرد

 

فروشگاه تک سبد نیز اقدام به فروش این محصول نموده است که می توانید برای خرید مینی اسپیکر وستر مدل WS-887 از این درگاه نیز استفاده کنید تا بهترین را در دست داشته باشید.

 

اسپیکر

 

لازم به ذکر است که این دستگاه با تخفیف های ویژه در دسترس شما قرار گرفته است و شما می توانید با خرید از این درگاه از این تخفیف های ویژه بهره مند شوید. دستگاهی که مشاهده می کندی قابلیت حمل در هر   مکان را دارد و شما می توانید با این محصول در هر کجا که می خواهید موزیک مورد علاقه خود را گوش دهید.

 

 

 

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای مینی اسپیکر وستر
جدیدترین محصولات