0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

ناموجود

ابزار کارتی 11 کاره استیل multipurpose pocket survival tool یک وسیله بسیار کاربردی و در عین حال جمع و جور است که به راحتی مثل کارت های اعتباری درون کیف پول یا جیب شما جا می شود. 

این محصول از جنس استیل فولادی ضد زنگ بوده و 11 کاربرد مختلف دارد که عبارتند از: کاتر و کارد ، اره ، درب کنسرو باز کن ، درب بطری باز کن ، آچار فرانسه 2 طرفه و فرعی ، پیچ گوشتی ، خط کش دقیق ، نقاله ، آچار مهره در شش سایز ، آچار تخت خروسک و فرانسه 4 طرفه ، آچار پروانه ای ، جاسویچی

توضیحات کالا

ابزار کارتی 11 کاره استیل multipurpose pocket survival tool یک وسیله بسیار کاربردی و در عین حال جمع و جور است که به راحتی مثل کارت های اعتباری درون کیف پول یا جیب شما جا می شود. 

این محصول از جنس استیل فولادی ضد زنگ بوده و 11 کاربرد مختلف دارد. این وسیله که به اندازه یک کارت اعتباری است چند منظوره است و می تواند ۱۱ کار انجام دهد. مسلم است که این یک کارت اعتباری واقعی نیست فقط شبیه به کارت اعتباری است.

کاربردها:
1. کاتر و کارد
2. اره
3. درب کنسرو باز کن
4. درب بطری باز کن
5. آچار فرانسه 2 طرفه و فرعی
6. پیچ گوشتی
7. خط کش دقیق
8. نقاله
9.آچار مهره در شش سایز
10.آچار تخت خروسک و فرانسه 4 طرفه ، آچار پروانه ای
11. جاسویچی

البته اکثر ابزارهایی که در جیب جا می شوند گران نیستند و این وسیله که نام آن SE-MT908 است از فولاد ساخته شده. البته کیفی هم برای این وسیله وجود دارد تا به جیب یا کیف پول آسیب نرساند.

عملکردهای این وسیله عبارت است از: قوطی بازکن، چاقو، پیج گوشتی، خط کش، دربازکن بطری، آچارفرانسه ۴ طرفه، اره، آچار فرانسه پروانه ای، آچار فرانسه ۲ طرفه، جاکلیدی و آچار فرعی.

ویژگی های کلیدی:
کاتر و کارد، اره، درب کنسرو باز کن، درب بطری باز کن، سوراخ روی کنسروها، پیچ گوشتی، خط کش دقیق، نقاله، آچار مهره در شش سایز، آچار تخت خروسک و جاسویچی
11 کاربرد در یک محصول
بدنه بسیار مقاوم از جنس استیل ضد زنگ
جنس فولاد آلیاژی با سختی 200 Rockwell
همراه با کیف محافظ
رنگ متالیک به روش آنودایز ‏(‏الکترولیز‏)‏
مقاومت نسبت به خوردگی و زنگ زدگی

multipurpose pocket survival tool
1. can opener
2. knife edge
3. screwdriver
4. ruler
5. cap opener
6. 4 position wrench (for various size nuts & bolt head)
7. butterfly wrench
8. saw blade
9. direction ancillary indication
10. 2 position wrench
11. lanyard hole (key ring hole)

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای ابزار کارتی 11 کاره استیل
جدیدترین محصولات