512

پد ضد درد تک سبد

این گرما درمانی به خصوص برای درد قاعدگی، کمر درد، درد شانه، پا درد و درد های آرتروزی و رماتیسمی بسیار موثر و مناسب است. برای گرما درمانی نمونه های متعددی از محصول در بازار وجود دارند که هر کدام محاسن و معایب خود را دارد.

پد های موقت و یکبار مصرف که پس از چندین ساعت استفاده دیگر کارایی نداشته و برای دفعات بعدی باید مجددا خرید نمایید.

پد برقی حرارتی

پد های برقی که برای همیشه قابل استفاده بوده و از طریق  اتصال مستقیم به برق و یا شارژی کار می کنند. این نوع پد های حرارتی دایمی نیز در انواع مختلفی وجود دارند و اما چیزی که مشتریان معمولا در مورد این نوع پد ها مورد شکایت قرار می دهند عدم وجود حرارت کافی و دلخواه مصرف کننده می باشد.

پد درد تک سبد gallery2

گروه تجارت الکترونیک تک سبد با در نظر گرفتن تمام فاکتور ها اقدام به تولید یک پد حرارتی ایرانی نموده است که خواسته ها و نیاز های مشتریان را کامل در نظر گرفته است. 

پد درد تک سبد gallery4

پد حرارتی تک سبد یک پد برقی گرمایشی است که مستقیما به برق شهری متصل می گرددد و می تواند حرارت بسیار بالایی را در داخل پد ایجاد نماید. 

در مسیر سیم این پد یک پیچ تنظیم تعبیه شده تا بتوانید حرارت را بنا بر نیاز کم و زیاد نمایید.

پد درد تک سبد gallery6

این نوع پد ها معمولا با نام های مختلفی از جمله کمربند حرارتی، پد ضد درد، پد کمر درد، پد ضد درد عضلانی، پد ضد درد قاعدگی و ... شناخته می شوند که البته می توان برای همه این امور مورد استفاده قرار داد.

پد درد تک سبد gallery7

یکی دیگر از مزایای این کمربند حرارتی نسبت به نمونه های مشابه، جدا شدن لایه رویی است تا بتوانید در صورت لزوم شستشو نموده و بهداشت این کالا را حفظ نمایید.

پد درد تک سبد gallery8

نا گفته نماند که ابتکار ایجاد شده در این محصول استفاده از آن را بسیار ساده تر نموده است و آن کمربند کشی همراه این محصول است که به شما امکان می دهد تا این پد ضد درد را در هر جایی از بدن که تمایل دارید فیکس نمایید.

پد درد تک سبد gallery5

عکس های این محصول دقیقا توسط گروه تجارت الکترونیک تک سبد از خود محصول تهیه شده و ساختگی یا برداشته شده از تصاویر کالاهای دیگر نیست.

به طور کلی می توان مشخصات این پد ضد درد را اینگونه بر شمرد:

تولید ایران

کیفیت عالی

حرارت بالا

امکان تنظیم حرارت

ابعاد 20*50 سانتی متر

دارای روکش جدا شونده

قابل اتصال به برق شهری به صورت مستقیم

پد ضد درد قاعدگی، پد کمر درد

قابل استفاده به عنوان تشکچه حرارتی برقی

اطلاعات بیشتر و خرید:

کیفیت اصلی با هفت روز گارانتی عودت وجه

خرید محصول