512

گرم کن صندلی ماشین تک سبد

روکش صندلی حرارتی تک سبد برای ماشین و خودرو طراحی شده و مانند پد های حرارتی هیچ نیازی به نصب و هزینه های جانبی تدارد فقط کافی است به فندکی خودرو ماشین نصب کرده و لذت ببرید.

هیتر خودرو تک سبد gallery9

این روکش دارای چندین لایه با جنس های مختلفی است و در قسمت رویه یک پارچه با کیفیت و نرم در نظر گرفته شده تا راحتی بیشتر برای مصرف کننده ایجاد نماید.

هیتر خودرو تک سبد gallery0

این مدل بر خلاف نمونه های مشابه هیچ مشکلی برای خودرو ایجاد نمی کند و فندکی آن کاملا بهینه سازی شده تا برای برق خودرو آسیبی به وجود نیاورد.

هیتر خودرو تک سبد gallery8

حرارت در سر تا سر قسمت کمر و نشینگاه به طور یکسان پخش می گردد و می توانید برای گرما درمانی مانند کاهش درد در کمر، پا، شانه ، رفع کوفتگی و گرفتگی در این قسمت ها و بهبود گردش خون در داخل بدن استفاده نمایید.

اطلاعات بیشتر و خرید:

کیفیت اصلی با هفت روز گارانتی عودت وجه

خرید محصول

هیتر خودرو تک سبد gallery1

این کالا کاملا ایرانی بوده و نسبت به نمونه های چینبی موجود در بازار بسیار با کیفیت تر می باشد. برای اینکه هر کدام از سرنشینان خودرو بتوانند به راحتی از آن استفاده نمایند، سیم بلندی برای آن در نظر گرفته شده تا روی هر کدام از صندلی های جلو و یا صندلی عقب قابل استفاده باشد.

هیتر خودرو تک سبد gallery2

صندلی حرارتی ماشین، روکش صندلی حرارتی خودرو، گرم کن صندلی خودرو، بخاری فندکی خودرو، هیتر برقی خودرو و ...

هیتر خودرو تک سبد gallery3

روکش صندلی ماساژور یکی از راه حل های ارزان قیمت و در دسترس برای همه بوده که می تواند نواحی کمر، شانه و گردن شما را با ویبره و لرزش ماساژ دهد و احساس راحتی و ریلکسیشن را به شما برگرداند.

اطلاعات بیشتر و خرید:

کیفیت اصلی با هفت روز گارانتی عودت وجه

خرید محصول

هیتر خودرو تک سبد gallery7

این صندلی دارای یک کش در قسمت بالایی برای اتصال به انواع صندلی و صندلی ماشین بوده و از طریق کابل فندکی و یا آداپتور برقی شهری(که همراه کالا وجود دارد) روشن میشود.

هیتر خودرو تک سبد gallery4

یکی دیگر از محاسن عالی این دستگاه ایجاد حرارت و گرماست که در کنار ماساژ و ویبره احساسی بی نظیر تسکین دردهای مختلف در نواحی گردن، کمر و شانه را به همراه دارد.کنترل متصل به این صندلی دارای دکمه پاور ویبره و دکمه پاور حرارت بوده و می توانید قسمت ویبره  هر ناحیه ای را نیز به صورت جداگانه روشن، کم و زیاد نمایید تا بهترین کنترل را بر روی ماساژ خود داشته باشید.

هیتر خودرو تک سبد gallery5

از این صندلی می توانید در هنگام رانندگی، مطالعه، تماشای تلویزیون، ریلکسیشن و ... استفاده نمایید.

هیتر خودرو تک سبد gallery6

اطلاعات بیشتر و خرید:

کیفیت اصلی با هفت روز گارانتی عودت وجه

خرید محصول