512

لباس لاغری

بسیاری از ما در جوامع امروز به دنبال کاهش وزن و داشتن تناسب اندام هستیم که البته این امر مستلزم فعالیت ورزشی و رژیم غذایی مناسب است اما در کنار این دو برنامه اصلی می توانیم از ابزار های کمکی برای امر کاهش وزن استفاده نماییم.

یکی از این ابزار های پر کاربرد و پر طرفدار استفاده از لباس های لاغری است که در هنگام فعالیت های ورزشی استفاده می گردد تا گرمای حاصل از ورزش را حفظ نموده و به این ترتیب دمای بدن را بالاتر ببرد و در نتیجه تعریق بیشتر و چربی سوزی بیشتری داشته باشید.

لباس های لاغری در مدل های مختلفی موجود هستند اما در اینجا مدل جالبی را معرفی می کنیم که به راحتی بر روی لباس های خود می پوشید و برای تمرینات در فضای باز، باشگاه و خانه مناسب است. لباس لاغری تک سبد شامل یک بلوز و شلوار از جنس پارچه ضد آب است که هم برای خانم ها و هم برای آقایان قابل استفاده است.

لباس چربی سوزی تک سبد gallery0

این مدل به عنوان لباس سونا نیز شناخته می شود زیرا می تواند حالت سونا و گرمای موجود در سونا را برای شما شبیه سازی نماید.

لباس چربی سوزی تک سبد gallery1

شما هم اگر به دنبال تناسب اندام هستید علاوه بر ورزش و رژیم غذایی مناسب استفاده از لباس لاغری را فراموش نکنید

لباس چربی سوزی تک سبد gallery2

سایز این ست لباس سونا برای لاغری آزاد و گشاد طراحی شده تا در حین فعالیت های بدنی کاملا راحت باشید. در لبه آستین، یقه، پایین لباس و لبه پاچه شلوار کش دوزی انجام گردیده تا از هدر رفت گرما جلوگیری نموده و دمای بدن را حفظ نماید، تعریق زیاد به خصوص برای ورزشکارانی که نیاز به کاهش آنی وزن دارند بسیار کار آمد می باشد.

لباس چربی سوزی تک سبد gallery3

این لباس را پس از هر بار استفاده می توانید با مواد شوینده و آب سرد یا ولرم تا 30 درجه شستشو دهید.

لباس چربی سوزی تک سبد gallery4

این لباس در دو سایز شماره 1 با عرض کمر 55 (دور کمر 110) سانتی متر و شماره 2 عرض کمر 70 (دور کمر 140) سانتی متر تولید می گردد  لطفا سایز مورد نظر خود را در قسمت پیام ذکر کنید. دقت داشته باشید که کمی آزاد باشد به علت کش دوزی لباس فیت قرار می گیرد.

جهت خرید اینترنتی بر روی دکمه زیر کلیک نمایید.

خرید محصول

از این ست بلوز و شلوار لاغری می توانید به عنوان گرم کن در فصول سرد سال استفاده نمایید