هیتر برقی ایستاده کوارتز

با نزدیک شدن به ایام سرد سال جای خالی یک هیتر با بخاری برقی در منازل و محیط های کاری به شدت احساس می شود. شاید فضای شما به قدری کوچک باشد که نتوانید از بخاری معمولی استفاده کنید یا به خاطر زیبایی دوست داشته باشید که از یک بخاری کوچک و مطمئن و کارآمد استفاده کنید.

 

 کوارتز

 

پیشنهاد ما به شما استفاده از بخاری برقی ایستاده کوارتز است. این بخاری برقی با برخورداری از یک پایه تاشو این امکان را به شما می دهد که در صورت نیاز پایه آن را باز کنید یا ببندید. ابعاد این هیتر در صورت باز بودن پایه 17*39*25 سانتی متر و در صورت بسته بودن آن 6*39*25 سانتی متر است. این بخاری شارژی نیست و حتما باید به برق متصل باشد. طول کابل آن هم 62 سانتی متر است.

 

 هیتر

 

این هیتر از جنس پلاستیک مقاوم است و تنها 626 گرم وزن دارد. به همین خاطر نگران حمل آن نباشید. با تعبیه یک دسته در بالای این کالا حمل آن هم آسان است. در این هیتر، دو شعله وجود دارد که هر کدام 400 وات توان دارد و با برق شهر کار می کند و در صورت روشن بودن هر دو شعله، 800 وات توان نیاز دارد.

 

 هیتر برقی ایستاده

 

یک پیچ تنظیم در قسمت پایینی این هیتر قرار دارد که می توان به دلخواه هر کدام از شعله ها یا هر دو را با هم روشن کرد. یک صفحه رفلکس در پشت این دو شعله قرار دارد که از اتلاف حرارت جلوگیری می کند.

 

 

هیتر برقی ایستاده کوارتز