0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

ناموجود

چوب جامپینگ پوگو استیک Foam Master Pogo Stick یک وسیله سرگرم کننده ورزشی است که از یک پایه فلزی و فنر تشکیل شده است. نحوه کار این وسیله حرکات پرشی است که به خصوص برای کودکان بسیار مفید در چربی سوزی است. این وسیله قابل استفاده در منزل، پارک، محیط های ورزشی، سالن های بدن سازی و ... می باشد. این محصول قابل استفاده برای سنین 5 سال به بالا و تحمل وزن تا 65 کیلوگرم می باشد. بدنه فلزی فولادی آن بسیار مستحکم بوده و دارای یک فنر فلزی نرم و تقویت شده می باشد.

کار با این وسیله بسیار راحت بوده و نیاز به تجربه خاصی ندارد. قسمت جای پای آن از روکش پلاستیکی طرح داری برخوردار است که سطح غیر لغزنده آن تعادل بهتری را فراهم می نماید.


محصولات مشابه


توضیحات کالا

چوب جامپینگ پوگو استیک Foam Master Pogo Stick یک وسیله سرگرم کننده ورزشی است که از یک پایه فلزی و فنر تشکیل شده است. نحوه کار این وسیله حرکات پرشی است که به خصوص برای کودکان بسیار مفید در چربی سوزی است. این وسیله قابل استفاده در منزل، پارک، محیط های ورزشی، سالن های بدن سازی و ... می باشد.

جامپینگ

این محصول قابل استفاده برای سنین 5 سال به بالا و تحمل وزن تا 65 کیلوگرم می باشد. بدنه فلزی فولادی آن بسیار مستحکم بوده و دارای یک فنر فلزی نرم و تقویت شده می باشد.

چوب جامپینگ

کار با این وسیله بسیار راحت بوده و نیاز به تجربه خاصی ندارد. قسمت جای پای آن از روکش پلاستیکی طرح داری برخوردار است که سطح غیر لغزنده آن تعادل بهتری را فراهم می نماید.

پوگو استیک

Foam Master Pogo Stick

The Flybar Master Pogo Stick is a modern adaptation of the classic toy, sure to promote healthy and exciting fun for boys and girls. It features a rugged metal frame covered in precision-made foam, making it safe and sturdy for hours of fun and exercise. The foam Pogo stick also features replaceable non-slip foot pads, so you can keep it working smoothly after lots of play. It has easy-grip handles so your child can play comfortably and securely.

چوب پوگو استیک

The Flyba Pogo stick also has a rubber tip to help the rider stay in control, while offering an optimal bounce. As a safety precaution, it is recommended to always wear a helmet while operating this toy, and closed-toe footwear is a good idea too. The compact size makes it simple to store in your garage or playroom while not in use.

pogo stick

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای چوب جامپینگ پوگو استیک
جدیدترین محصولات