0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

ناموجود

فنر اسلینکی یک اسباب بازی جذاب و رنگارنگ است که هدیه ای منحربفرد برای بچه هاست. این محصول از جنس پلاستیک مقاوم ساخته شده است و به راحتی حالات یک فنر فلزی را دارد، بالا و پایین میپرد حرکات نمایشی و صداهای جالبی تولید می کند.
اسباب بازی فنر پلاستیکی اسلینکی Slinky دقیقا مشابه یک آکاردئون باز و بسته می شود. حرکت جالبی که توسط این اسباب بازی فنری انجام می شود پایین آمدن از پله و به اصلاح راه رفتن است. اگر یک اسلینکی را بین دو پله قرار داده و یک سر آن را روی یک پله و سر دیگر آن را با ایجاد زاویه ای در وسط آن ، به پله پایین تر متصل کنیم و سپس آن را رها کنیم ، مشاهده می کنیم که اسلینکی با یک حرکت فوق العاده جالب به سمت پایین پله ها حرکت می کند ، گویی که دارد روی پله ها راه می رود .

فنر اسلینکی در 3 سایز با قطر های 5، 6 و 7 سانتی متری تولید شده که در هر پکیج هر 3 سایز ارسال می گردد.

توضیحات کالا

فنر اسلینکی یک اسباب بازی جذاب و رنگارنگ است که هدیه ای منحربفرد برای بچه هاست. این محصول از جنس پلاستیک مقاوم ساخته شده است و به راحتی حالات یک فنر فلزی را دارد، بالا و پایین میپرد حرکات نمایشی و صداهای جالبی تولید می کند. اسباب بازی فنر پلاستیکی اسلینکی Slinky دقیقا مشابه یک آکاردئون باز و بسته می شود.

فنر اسلینکی

حرکت جالبی که توسط این اسباب بازی فنری انجام می شود پایین آمدن از پله و به اصلاح راه رفتن است. اگر یک اسلینکی را بین دو پله قرار داده و یک سر آن را روی یک پله و سر دیگر آن را با ایجاد زاویه ای در وسط آن ، به پله پایین تر متصل کنیم و سپس آن را رها کنیم ، مشاهده می کنیم که اسلینکی با یک حرکت فوق العاده جالب به سمت پایین پله ها حرکت می کند ، گویی که دارد روی پله ها راه می رود .

فنر پلاستیکی رنگین کمانی

فنر پلاستیکی اسلینکی Slinky دارای رنگ رنگین کمانی بسیار شاد و زیباست که در حین بازی و باز کردن آن یک حاله رنگی شبیه به رنگین کمان ایجاد می شود. انعطاف پذیری و پلاستیک مقاوم استفاده شده در آن باعث شده که طول عمر این اسباب بازی بسیار بیشتر باشد.

مناسب رده سنی 5 سال و به بالا.

فنر پلاستیکی رنگین کمانی اسلینکی

فنر اسلینکی (Slinky) نام یک اسباب‌بازی است که نخستین بار در سال ۱۹۴۵ میلادی توسط ریچارد جیمز (۱۹۱۸ -۱۹۴۷) معرفی شد. از کارهای جالب این اسباب‌بازی این است که می‌تواند به کمک جاذبه و تکانه‌اش از پله‌ها پایین برود. ویژگی‌های جالب این شیء باعث موفقیت آن به عنوان یک اسباب‌بازی و به‌کارگیری‌اش در اسباب‌بازی‌های مختلف دیگر شده است.

فنر اسلینکی

عوامل موثر در این حرکت ، اینرسی ، گرانش ، انرژی پتانسیل ، انرژی جنبشی و امواج طولی و عرضی ایجاد شده در اسلینکی می باشند . با زاویه ای که در فنر ایجاد شده ، علاوه بر موج طولی ، یک موج عرضی نیز در آن ایجاد می شود که باعث چنین حرکتی می شود .

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای پک 3 تایی اسباب بازی فنر پلاستیکی اسلینکی
جدیدترین محصولات