0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

ناموجود

گیم رادیو مدل زد ایکس Game Radio ZX-393B یک اسباب بازی با طراحی به شکل مبایل بسیار شیک در واقع هم رادیو و هم آتاری می باشد. دارای بلند گوهای بسیار با کیفیت و یک هنزفیری جهت استفاده به عنوان آنتن رادیو می باشد. جنس بدنه این محصول پلاستیک سخت بوده و کاملاً ایمن می باشدو مناسب برای کودکان بالای 3 سال.

گیم رادیو با استفاده از 2 عدد باتری 1.5 ولت مدل 2X AA کار می کند و امکان استفاده از باتری های قابل شارژ نیز وجود دارد. دارای یک دکمه 3 حالته رادیو/خاموش/بازی می باشد که امکان سوئیچ بین رادیو و بازی را فراهم می کند. بر روی دستگاه چندین کلید جهت کنترل رادیو و بازی ها تعبیه شده است.

توضیحات کالا

گیم رادیو مدل زد ایکس Game Radio ZX-393B یک اسباب بازی با طراحی به شکل مبایل بسیار شیک در واقع هم رادیو و هم آتاری می باشد. دارای بلند گوهای بسیار با کیفیت و یک هنزفیری جهت استفاده به عنوان آنتن رادیو می باشد.

جنس بدنه این محصول پلاستیک سخت بوده و کاملاً ایمن می باشد و مناسب برای کودکان بالای 3 سال است زیرا قطعات ریز داشته ممکن است برای کودکان زیر سال خطر آفرین باشد.

گیم رادیو با استفاده از 2 عدد باتری 1.5 ولت مدل 2X AA کار می کند و امکان استفاده از باتری های قابل شارژ نیز وجود دارد. دقت داشته باشید نباید از باتری قدیمی و جدید همزمان استفاده کنید و توصیه می شود از باتری های قابل شارژ استفاده کنید. دارای یک دکمه 3 حالته در بالای گوشی رادیو/خاموش/بازی می باشد که امکان سوئیچ بین رادیو و بازی را فراهم می کند. بر روی دستگاه چندین کلید جهت کنترل رادیو و بازی ها تعبیه شده است.

جهت استفاده از رادیو، باید ابتدا کلید 3 حالته روی دستگاه را در سمت راست قرار دهید، سپس کابل هنزفیری را در سوکت کنار گوشی جای گذاری کنید تا از آن بعنوان آنتن رادیو استفاده شود. سپس دکمه ریست را بزنید تا شروع به اسکن فرکانس موجود و تنظیم نماید.

محدوده فرکانس موثر رادیو 88MHz-108MHz

کلید های روی گوشی گیم رادیو:

کلید on/off: جهت روشن و خاموش نمودن 

کلید Rotate: جهت انتخاب بازی

کلید sound: جهت تنظیم صدا

کلید S/P (start/pause): جهت شروع یا توقف بازی

کلید up/down: کنترل جهت بالا و پایین در بازی انتخاب شده

کلید left/right: کنترل جهت چپ و راست در بازی انتخاب شده

کلید reset: برای تنظیم مجدد فرکانس به پایین ترین MHz

 

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای گیم رادیو Game Radio ZX-393B
جدیدترین محصولات