512

ماشین جی تویز مدل اسپید کار 88 Speed Carشناسه کالا: Gtoys Speed Car 88 Tricycle

متاسفانه این کالا در حال حاضر موجود نیست. می توانید از طریق لیست بالای صفحه، از محصولات مشابه این کالا دیدن نمایید

نقد و بررسی اجمالی ماشین جی تویز مدل اسپید کار 88 Speed Car

ماشین چهار چرخ اسپید کار 88 جی تویز 88  Gtoys Speed Car 88 Tricycle دارای طراحی آرگونومیک و منحصر بفردی بوده که مشکل بی تحرکی ماشین های شارژی را رفع نموده و یک وسیله بازی مهیج و سالم در عین حال کاملاً ایمن برای کودکان سنین 3 تا 7 سال می باشد. 

دارای بدنه فلزی مستحکم، قفل و ترمز دستی چرخ عقب، صندلی با جنس پلاستیک پلی اتیلن ، چرخ های PVC روکش دار پدالی زنجیر دار و طراحی ساخت آرگونومیک جهت صحیح نشستن کودکان می باشد. ابعاد این ماشین چهار چرخ 73  × 29 × 58 سانتی‌متر می باشد و در دو رنگ آبی و قرمز عرضه شده است.

معرفی کامل ماشین جی‌تویز مدل اسپید کار 88 Speed Car

ماشین چهار چرخ اسپید کار 88 جی تویز 88  Gtoys Speed Car 88 Tricycle دارای طراحی آرگونومیک و منحصر بفردی بوده که مشکل بی تحرکی ماشین های شارژی را رفع نموده و یک وسیله بازی مهیج و سالم در عین حال کاملاً ایمن برای کودکان سنین 3 تا 7 سال می باشد. 

دارای بدنه فلزی مستحکم، قفل و ترمز دستی چرخ عقب، صندلی با جنس پلاستیک پلی اتیلن ، چرخ های PVC روکش دار پدالی زنجیر دار و طراحی ساخت آرگونومیک جهت صحیح نشستن کودکان می باشد. ابعاد این ماشین چهار چرخ 73  × 29 × 58 سانتی‌متر می باشد و در دو رنگ آبی و قرمز عرضه شده است.

اسپید کار 88
توضیحات محصول:
ماشین اسپیدکار مدل 88 با طراحی خاص و ارگونومیک برای کودکان بسیار جذاب بوده و آنان را بر آن داشته که به جای انتخاب ماشین های شارژی که موجب بی تحرکی کودکان شده و زندگی آنان را به زندگی ماشینی تبدیل کرده، اسپیدکار را انتخاب کرده که باعث تحرک و پویایی آنان شده و سلامت جسمی و روحی آنان را ارتقا می دهد.
این محصول مناسب برای سن 3 تا 7 سال می باشد.
امروزه در این زندگی ماشینی به سختی می توان کودکان را ترغیب به بازی و تحرک بیشتر کرد زیرا که آنان تمایل دارند بیشتر وقت خود را صرف بازی های کامپیوتری کرده که این موضوع باعث آسیب های جدی به کودکان می شود. بخشی از این آسیب ها جسمی است که در بزرگسالی موجب بیماری های جدی می شود و بخش دیگر از لحاظ روحی و فکری است که باعث کم شدن میزان خلاقیت و تحلیل درست کودکان می شود که تمام آنها ناشی از کم تحرکی و نداشتن بازی های گروهی می باشد.
مشخصات - ابعاد: 73 × 29 × 58 سانتی‌متر- وزن: 9.2 کیلوگرم- تعداد چرخ: چهار چرخ - نوع چرخ‌ها: پلاستیکی - محل قرارگیری پدال: مرکز - سایر توضیحات: - دارای بدنه فلزی محکم و ایمن - دارای نشیمن‌گاه پلاستیکی - دارای قفل برای چرخ‌های عقب، جهت ممانعت از حرکت چهارچرخه - مناسب برای کودکان 3 تا 7 سال

مشخصات
ابعاد73: × 29 × 58 سانتی‌متر
وزن 9.2 کیلوگرم
تعداد چرخ : چهار چرخ
نوع چرخ‌ها: پلاستیکی
محل قرارگیری پدال: مرکز
رنگ بندی: قرمز -آبی

Gtoys Speed Car 88 Tricycle
سایر توضیحات- دارای بدنه فلزی محکم و ایمن- دارای نشیمن‌گاه پلاستیکی- دارای قفل برای چرخ‌های عقب، جهت ممانعت از حرکت چهارچرخه- مناسب برای کودکان 3 تا 7 سال

از جمله مشخصات ماشین جی‌تویز مدل Speed Car 88 شامل:

صندلی: صندلی ماشین اسپیدکار از جنس پلی اتلین بوده و استحکام بسیار بالایی دارد . همچنین در طراحی آن علاوه بر زیبایی خاص و مشابه صندلی ماشین از لحاظ ارگونومیک نحوه درست نشستن کودک درموقع بازی هم در نظر گرفته شده است.
فرمان: ماشین اسپیدکار دارای فرمان می باشد که همانند طراحی ماشین دارای میله فرمان و جلو بندی می باشد.
زنجیر چرخ: در این محصول به جای اینکه پدال مستقیما به چرخ ها متصل باشد توسط زنجیر چرخ به چرخ های عقب متصل گشته و باعث راحتی در پدال زدن می شود همچنین این زنجیر توسط قاب مهار شده تا سبب صدمه زدن به کودک نشود.
ترمز دستی: در استفاده از ماشین اسپیدکار دیگر لازم به نگرانی برای سرعت آن نیست چرا که با تعبیه ترمز دستی کودک به راحتی می تواند کنترل آن را در دست بگیرد.

چهار چرخ پدالی کودک اسپید 88
جنس PVC چرخها و داشتن روکش مانع از ساییدگی و یا ترکیدن چرخها شده است. همچنین به خاطر داشتن بوش هایی از جنس ABS داخل چرخ ها اصطکاک بوش به لوله کم شده و باعث روان شدن و راحت پدال زدن کودکتان می شود
بدنه فلزی: بدنه فلزی این محصول سبب گشته استحکام و طول عمر آن افزایش یابد .
مشخصات:
مشخصه : چهار چرخه پدالی زنجیردار
امکانات : ترمز دستی برای چرخ های عقب
وزن : 9.2 کیلومتر- 1 بسته بندی
ابعاد : 73*29*58

ماشین چهارچرخ بچه گانه اسپید 88 (Speed Car 88):

ماشین چهارچرخ بچه گانه اسپید 88 یا چهارچرخ کودک اسپید 88 یا همان ماشین دوچرخه ای که بصورت عامیانه متداول است، یکی از وسائل بازی کودکان که مناسب سنین زیر 7 سال می باشد. lhadk چهارچرخ بدلیل ماهیت شبیه خودرو داشتن و امنیت استفاده بدلیل وجود پدال و ترمز دستی (برای چرخ های عقب) به راحتی قابل استفاده برای کودکان می باشد. البته باید توجه گردد که تعیین نوع سن کودک می بایست متناسب با میزان کشیدگی طول پا برای استفاده از پدالهای آن باشد ولی بدلیل وجود صندلی مناسب که بر اساس اصول ارگونومی طراحی شده است برای کودکانی که طول پای آنها به پدال نمیرسد می توان از پشتی در پشت آنها استفاده نمود تا لذت بازی با ماشین چهارچرخ را نیز ببرند. چهارچرخ کودک هدیه مناسبی برای کودکان است که حتی در تولید آن بر اساس بهترین کیفیت مواد اولیه بهره گرفته شده است. این محصول دارای مرغوبیت بالا است و علامت استاندارد را نیز به خود اختصاص داده است. ابعاد حدودی این سه چرخه 73*29*58 سانتیمتر می باشد. جنس چرخ ها از پلاستیک فشرده که حالت شکنندگی ندارد، استفاده شده است. بدنه نیز فلز با کیفیت و استاندارد ساخته شده است. فرمان موجود بروی این چهارچرخ امکان هدایت وسیله را به کودک می دهد. وزن این چهارچرخ کودک 9.2 کیلوگرم می باشد و تا حداکثر 70 کیلوگرم را می تواند تحمل کند (متوسط وزن در استفاده های بلندمدت 60 کیلوگرم می باشد).

ماشین چهار چرخ بچه گانه اسپید 88 (Speed Car 88)

مشخصات کلی ماشین چهار چرخ بچه گانه اسپید 88 (ماشین دوچرخه ای اسپید 88) مناسب برای سنین زیر 7 سال:
- چهارچرخه بدنه فلزی.
- صندلی و گارد چراخ ها پلاستیکی.
- دارای ترمز دستی برای چرخ های عقب
- امکان هدایت ماشین چهارچرخ توسط فرمان تعبیه شده.
- مناسب برای رده های سنی 3 الی 7 سال است.
- وزن قابل تحمل این سه چرخه تا 70 کیلوگرم می باشد.
- جنس چرخ ها از پلاستیک (حالت شکنندگی ندارد).
- وزن این چهارچرخه بچه گانه 9.2 کیلوگرم است.
- ابعاد تقریبی آن 73*29*58 سانتیمتر است.
- این چهار چرخه دارای کیفیت بالا و نشان استاندارد ایران می باشد.

Speed car 88
Product Description
88 car model with special design and ergonomic Aspydkar very attractive to children, and they have persuaded that instead of selecting cordless tools that sedentary children, and their lives made the machine life, incentives Aspydkar chosen and their dynamism and enhance their physical and mental health.
This product is suitable for ages 3 to 7 years.
Today in the life of the machine's hard to encourage children to play and more mobility because they tend to spend most of his time playing computer games that it causes serious damage to children. Part of the physical damage that causes serious illness in adults and the other emotionally and intellectually that reduces the amount of creativity and Children correct analysis is that all of the group games sedentariness, and the lack of is.
Including Aspydkar profile includes:
Chair: Autos Aspydkar of poly ethylene and strength is very high. In addition to the special beauty and also in its design similar car seats are ergonomically correct sitting position is intended for children in situations of the game.
Steering wheel: the car is Aspydkar a command that is similar to the design of the car has a steering rod and forth.
Chains: This product rather than pedal is connected directly to the wheels were attached by chains to the rear wheels and pedaling is comfortable in chains also controlled by frame not to cause harm to the child.
Parking brake: in the car Aspydkar need for speed not to worry because it's built into handbrake can easily take control of it.
PVC coated steel wheels and the wheels are prevented from wear or bursting. Remember Bush are also made of ABS Friction Bush tube inside wheel is reduced and the child will be smooth and comfortable pedaling
Metal body: metal body strength and longevity of the product has caused it to increase.
Properties
Function : Chain driven four- Wheeler
Facilities : Hand break for both wheels
Weight : 9.5Kg /1Packaging
Packaging : 72*29*59 Cm

مشخصات فنی ماشین جی تویز مدل اسپید کار 88 Speed Car

نظرات کاربران برای: ماشین جی تویز مدل اسپید کار 88 Speed Car

شما هم می‌توانید در مورد این کالا نظر بدهید.

برای ثبت نظر، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. اگر این محصول را قبلا از خریده باشید، نظر شما به عنوان مالک محصول ثبت خواهد شد.

افزودن نظر جدید