0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

ناموجود

این توپ خارق العاده یکی از پر هیجان ترین توپ های جهان است. توپ پرشی موزیکال و چراغ دار فلت بال یک توپ نرم و انعطاف پذیر است که به راحتی با یک فشار به مرکز توپ به شکل یک بشقاب پرنده پهن می شوند و پس از چند ثانیه از جای خود پریده و به شکل توپ بر میگردد. ابعاد این توپ 15*15*15 سانتی متر بوده و وزن سبکی دارد. در منزل و محیط های ورزشی و تفریحی به راحتی قابل استفاده می باشد.

با توجه به بدنه نرمی که دارد به هیچ عنوان به کودک شما آسیب نخواهد زد. این محصول دارای 4 رنگ بندی می باشد که با توجه به موجودی انبار رنگ های موجود در زمان سفارش ارسال می گردد. 

توضیحات کالا

این توپ خارق العاده یکی از پر هیجان ترین توپ های جهان است.

 

 

توپ پرشی موزیکال و چراغ دار فلت بال یک توپ نرم و انعطاف پذیر است که به راحتی با یک فشار به مرکز توپ به شکل یک بشقاب پرنده پهن می شوند و پس از چند ثانیه از جای خود پریده و به شکل توپ بر میگردد.

فلت بال

ابعاد این توپ 15*15*15 سانتی متر بوده و وزن سبکی دارد. در منزل و محیط های ورزشی و تفریحی به راحتی قابل استفاده می باشد.

توپ پرشی فلت بال

با توجه به بدنه نرمی که دارد به هیچ عنوان به کودک شما آسیب نخواهد زد. این محصول دارای 4 رنگ بندی می باشد که با توجه به موجودی انبار رنگ های موجود در زمان سفارش ارسال می گردد.

توپ موزیکال فلت بال

این توپ قابلیت تبدیل شدن از شکل فلت به شکل یک توپ را دارد
به خاطر جنس نرمش به چسزی آسیب نمی رسونه
میتوانید به عنوان بشقاب پرنده نیز از آن استفاده کنید
دارای دو سایز کوچک و بزرگ است
ساخته شده از مواد درجه یک

توپ چراغ دار فلت بال

توپ بازی فلت بال کوچک یک توپ با جنس نرم و عالی میباشد که به کودک صدمه نمیزند . در چهاررنگ موجود قرمز و آبی وسبزموجود میباشد.

توپ موزیکال پرشی فلت بال

این توپ برای بازی پرتابی میباشد . توپ را از بالا و پایین باهم فشار دهید تا تبدیل به دیسک شود و پرتاپ کنید در میانه راه دیسک تبدیل میشود به توپ و مجددا دوباره میتوان آن را تبدیل به دیسک کرد و بازی کرد.

توپ تاشو فلت بال

این توپ از بالا و پایین و از قسمت میان توپ قابلیت خم واین توپ از کیفیت بسیار عالی و از مواد درجه یک تولید شده و برای کودکان ایمن میباشد.
توپ بازی فلت بال در سایز کوچک عرضه میشود که طول آن حدود ۱۵ سانتی متر میباشد.

توپ پرشی

این توپ برای بازی ورزشی محوطه بیرون میباشد و کودکان را به حرکت و جنب و جوش وا میدارد تا علاوه بر حرکات ورزشی بازی نیز بکنند و لذت ببرند. با موزیک و چراغ

phlat ball

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای توپ فلت بال موزیکال
جدیدترین محصولات