توپ فلت بال موزیکال

0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

38000 تومان

این توپ خارق العاده یکی از پر هیجان ترین توپ های جهان است. توپ پرشی موزیکال و چراغ دار فلت بال یک توپ نرم و انعطاف پذیر است که به راحتی با یک فشار به مرکز توپ به شکل یک بشقاب پرنده پهن می شوند و پس از چند ثانیه از جای خود پریده و به شکل توپ بر میگردد. ابعاد این توپ 15*15*15 سانتی متر بوده و وزن سبکی دارد. در منزل و محیط های ورزشی و تفریحی به راحتی قابل استفاده می باشد.

با توجه به بدنه نرمی که دارد به هیچ عنوان به کودک شما آسیب نخواهد زد. این محصول دارای 4 رنگ بندی می باشد که با توجه به موجودی انبار رنگ های موجود در زمان سفارش ارسال می گردد. 

اضافه به سبد خرید

محصولات مشابه


توضیحات کالا

این توپ خارق العاده یکی از پر هیجان ترین توپ های جهان است.

 

 

توپ پرشی موزیکال و چراغ دار فلت بال یک توپ نرم و انعطاف پذیر است که به راحتی با یک فشار به مرکز توپ به شکل یک بشقاب پرنده پهن می شوند و پس از چند ثانیه از جای خود پریده و به شکل توپ بر میگردد.

فلت بال

ابعاد این توپ 15*15*15 سانتی متر بوده و وزن سبکی دارد. در منزل و محیط های ورزشی و تفریحی به راحتی قابل استفاده می باشد.

توپ پرشی فلت بال

با توجه به بدنه نرمی که دارد به هیچ عنوان به کودک شما آسیب نخواهد زد. این محصول دارای 4 رنگ بندی می باشد که با توجه به موجودی انبار رنگ های موجود در زمان سفارش ارسال می گردد.

توپ موزیکال فلت بال

این توپ قابلیت تبدیل شدن از شکل فلت به شکل یک توپ را دارد
به خاطر جنس نرمش به چسزی آسیب نمی رسونه
میتوانید به عنوان بشقاب پرنده نیز از آن استفاده کنید
دارای دو سایز کوچک و بزرگ است
ساخته شده از مواد درجه یک

توپ چراغ دار فلت بال

توپ بازي فلت بال كوچك يك توپ با جنس نرم و عالي ميباشد كه به كودك صدمه نميزند . در چهاررنگ موجود قرمز و آبي وسبزموجود ميباشد.

توپ موزیکال پرشی فلت بال

اين توپ براي بازي پرتابي ميباشد . توپ را از بالا و پايين باهم فشار دهيد تا تبديل به ديسك شود و پرتاپ كنيد در ميانه راه ديسك تبديل ميشود به توپ و مجددا دوباره ميتوان آن را تبديل به ديسك كرد و بازي كرد.

توپ تاشو فلت بال

اين توپ از بالا و پايين و از قسمت ميان توپ قابليت خم واين توپ از كيفيت بسيار عالي و از مواد درجه يك توليد شده و براي كودكان ايمن ميباشد.
توپ بازي فلت بال در سايز كوچك عرضه ميشود كه طول آن حدود ۱۵ سانتي متر ميباشد.

توپ پرشی

اين توپ براي بازي ورزشي محوطه بيرون ميباشد و كودكان را به حركت و جنب و جوش وا ميدارد تا علاوه بر حركات ورزشي بازي نيز بكنند و لذت ببرند. با موزيك و چراغ

phlat ball

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای توپ فلت بال موزیکال
جدیدترین محصولات