0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

ناموجود

عروسک های شهر موش ها برگرفته برنامه تلوزیونی شهر موش ها و فیلم سینمایی شهر موش ها 2 تولید و عرضه شده اند. عروسک فیگور صورتی کاراکتر دختر شیک و زیبای شهر موش ها یکی از عروسک های این مجموعه است که محبوب دختر بچه هاست. 

این عروسک ها پلاستیکی بوده و قابل شستشو می باشند، قابلیت حرکت دادن دست ها، پاها و گردن عروسک را نیز خواهید داشت. مواد استفاده شده در ساخت این عروسک ها پلاستیک درجه 1 سخت می باشد. ابعاد عروسک صورتی 35 × 40 × 80 میلی‌متر می باشد و به راحتی در جیب جا می شود.

توضیحات کالا

عروسک های شهر موش ها برگرفته برنامه تلوزیونی شهر موش ها و فیلم سینمایی شهر موش ها 2 تولید و عرضه شده اند.

عروسک فیگور صورتی دختر شیک و دوست داشتنی شهر موش ها یکی از عروسک های این مجموعه و محبوب دختر بچه هاست. 

شهر موشها خاطرات خوبی را در ذهن ها تداعی میکند و با خرید این عروسک ها خاطرات شیرین دهه شصت را به کودکانمان هدیه کنیم.اندازه در نظر گرفته شده برای این عروسک موجب می‌شود تا کودک آن‌ را راحت تر در دست گرفته و بازی کند.

این عروسک ها پلاستیکی بوده و قابل شستشو می باشند، قابلیت حرکت دادن دست ها، پاها و گردن عروسک را نیز خواهید داشت. مواد استفاده شده در ساخت این عروسک ها پلاستیک درجه 1 سخت می باشد. ابعاد عروسک صورتی 35 × 40 × 80 میلی‌متر می باشد و به راحتی در جیب جا می شود.

مشخصات عروسک فیگور صورتی شهر موش ها:

  • ابعاد: 35 × 40 × 80 میلی‌متر
  • وزن عروسک: 21 گرم
  • جنس عروسک: پلاستیک سخت
  • رده سنی: خردسال , کودک
  • امکان شستشو دارد
  • قابلیت ها: حرکت دست‌ها و پاها و گردن
  • برای کودکان زیر 3 سال توصیه نمی شود.

پدر و مادرهای شما شهر و مدرسه موش‌ها را به یاد می‌آورند. شما نیز شهر موش‌های 2 را می‌شناسید. کپلک، عینکی، سرمایی و دیگر موش‌های نازنینی که همیشه از "اسمشو نبر" می‌ترسند و نگران شهرشان هستند. حال، موش‌ها به خانه شما میایند تا بتوانید با استفاده از آن‌ها صحنه‌هایی که دوست دارید را بازی کنید. به موش‌ها جان بدهید و با آن‌ها فیلم بسازید.

مدرسه موش‌ها مجموعه تلویزیونی‌ای بود که در سال 1360 به کارگردانی مرضیه برومند ساخته شد. ابتدا هدف این بود که این مجموعه کودکان را به رفتن به مدرسه ترغیب کند، ولی محبوبیت این سریال باعث شد که فیلم شهر موش‌ها بر پایه همین فضا ساخته شده و شهر موش‌های 2، پرفروش‌ترین فیلم تاریخ سینمای ایران شود.

عروسک‌ها دنیای خیالی کودکان را می‌سازند. دنیایی که ساخته ذهن خلاق کودکان است. هر عروسکی بنابر یک ویژگی دوست و همراه یک کودک در دنیای خیالی او می‌شود.

گاهی عروسک‌ها را از روی شخصیت حیوانات می‌سازند و گاهی شخصیت این عروسک‌ها ساخته ذهن سازنده آن است. اما بعضی از عروسک‌ها از روی کاراکترهای داستانی و کارتونی ساخته می‌شوند. کارتون‌هایی که هم برای کودکان جذاب‌اند و هم برای بزرگ‌ترها نوستالژیک و خاطره‌آور.

 

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای عروسک فیگور صورتی شهر موش ها
جدیدترین محصولات