0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

ناموجود

کباب کردن ماهی روی ذغال یکی از سالم ترین انواع پخت ماهی می باشد که علاوه بر سالم بودن طعم بسیار لذیذی به گوشت ماهی نیز می دهد. استفاده از توری مخصوص ماهی کبابی Fish Grill Basket with Handle بهترین و راحت ترین روش کباب کردن ماهیست که امکان پخت یکنواخت و کامل ماهی را بدون نیاز به فویل یا ظرف دیگری یا بدون برخورد ذغال ها به خود ماهی را فراهم می کند. اندازه این توری به این شکل است که بیشتر انواع ماهی ها تا اندازه طول 40 و عرض 15 سانتی متر را می توانید به راحتی درون آن قرار داد. طول 30 سانتی متر و عرض 13 سانتی متر به همراه رویی قفلی از ویژگی های این محصول می باشد .

جنس این توری از استیل بسیار با کیفیت و فنر می باشد. دسته این توری نیز از جنس استیل با روکش چوب می باشد که استفاده از چوب باعث انتقال کمتر گرما به قسمت دسته می باشد.

توضیحات کالا

کباب کردن ماهی روی ذغال یکی از سالم ترین انواع پخت ماهی می باشد که علاوه بر سالم بودن طعم بسیار لذیذی به گوشت ماهی نیز می دهد. استفاده از توری مخصوص ماهی کبابی Fish Grill Basket with Handle بهترین و راحت ترین روش کباب کردن ماهیست که امکان پخت یکنواخت و کامل ماهی را بدون نیاز به فویل یا ظرف دیگری یا بدون برخورد ذغال ها به خود ماهی را فراهم می کند.

توری کباب ماهی

اندازه این توری به این شکل است که بیشتر انواع ماهی ها تا اندازه طول 40 و عرض 15 سانتی متر را می توانید به راحتی درون آن قرار داد. طول 30 سانتی متر و عرض 13 سانتی متر به همراه رویی قفلی از ویژگی های این محصول می باشد. پجنس این توری از استیل بسیار با کیفیت و فنر می باشد. دسته این توری نیز از جنس استیل با روکش چوب می باشد که استفاده از چوب باعث انتقال کمتر گرما به قسمت دسته می باشد.

توری ماهی کبابی

ماهی یکی از لذیذ ترین و سالم ترین انواع گوشت است که روش های طبخ مختلفی دارد . یکی از این روش ها کباب کردن ماهی است . برای کباب کردن ماهی می توان از فر و یا منقل استفاده کرد.

خرید توری کباب ماهی

مشخصات و ویژگی ها:
نوع کاربری: کباب پز
جنس محصول: فز با روکش استیل بسیار با کیفیت
ابعاد: 13*30 سانت
قابل شستشو در ماشین ظرفشویی: نمیباشد
قابل استفاده: بر روی اجاق و انواع باربیکیو
برند و کشور سازنده: پرستیژ انگلیس
ویژگی: توری فلزی با روکش استیل با کیفیت عالی استیل تضمین شده در برابر سیاه شدن گیره نگهدارنده دسته استیل با روکش چوبی جهت انتقال کمتر گرما در حین پخت

قیمت توری ماهی کبابی

 

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای توری ماهی کبابی
جدیدترین محصولات