0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

ناموجود

سرکلیدی چراغ دار محصولی کوچک اما با قابلیت های فراوان می باشد. این محصول کاربردی شبیه به یک سرکلیدی ساده می باشد اما از یک صفحه LED شامل 8 چراغ تشکیل شده است که از نور فوق العاده قوی بهرمند می باشد و در مواقع اضطراری جایی که دسترسی به منبع نور ندارید می توانید از آن استفاده کنید. ابعاد این سرکلیدی ال ای دی 1.5*3.5*5.5 سانتی متر و وزن آن فقط 45 گرم می باشد. می توانید آن را به واسطه حلقه آویز به کمر بندتان، کوله یا کیف متصل کنید تا همیشه همراهتان باشد. این محصول برای کمپین ها و کوه نوردی بسیار کاربردی است.

از ویژگی های این چراغ قوه کوچک می توانیم به چند حالته بودن سیستم نور دهی آن اشاره کرد. به واسطه دکمه روی بدنه می توانید حالت های نور قوی، نور متوسط و نور چشمک زن را برای مواقع اضطراری انتخاب نمایید. جنس بدنه آن از پلاستیک فشرده با کیفیت می باشد و با استفاده از 3 عدد باطری نیم قلمی نیز کار می کند.

توضیحات کالا

سر کلیدی چراغ دار

سرکلیدی چراغ دار محصولی کوچک اما با قابلیت های فراوان می باشد. این محصول کاربردی شبیه به یک سرکلیدی ساده می باشد اما از یک صفحه LED شامل 8 چراغ تشکیل شده است که از نور فوق العاده قوی بهرمند می باشد و در مواقع اضطراری جایی که دسترسی به منبع نور ندارید می توانید از آن استفاده کنید.

سرکلیدی چراغ قوه دار

ابعاد این سرکلیدی ال ای دی 1.5*3.5*5.5 سانتی متر و وزن آن فقط 45 گرم می باشد. می توانید آن را به واسطه حلقه آویز به کمر بندتان، کوله یا کیف متصل کنید تا همیشه همراهتان باشد. این محصول برای کمپین ها و کوه نوردی بسیار کاربردی است.

خرید سر کلیدی چراغ قوه دار

از ویژگی های این چراغ قوه کوچک می توانیم به چند حالته بودن سیستم نور دهی آن اشاره کرد.

به واسطه دکمه روی بدنه می توانید حالت های نور قوی، نور متوسط و نور چشمک زن را برای مواقع اضطراری انتخاب نمایید.

سرکلیدی با چراغ قوه

جنس بدنه آن از پلاستیک فشرده با کیفیت می باشد و با استفاده از 3 عدد باطری نیم قلمی نیز کار می کند.

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای سرکلیدی چراغ دار
جدیدترین محصولات