0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

ناموجود

ظرف غذای دو طبقه طرح اپل یک ظرف عالی برای بردن غدای یک نفره بیرون از خانه است.حجم آن یک لیتر و از استیل ضد زنگ بسیار با کیفیت ساخته شده است.طرح بدنه آن مانند یک سیب و دارای رنگ بندی است.

دو طبقه بودن آن موجب می گردد که بتوانید غذا را تفکیک نمایید.این ظرف دارای رنگ بندی بسیار شیک و زیبایی است.

 

 

توضیحات کالا

ظرف غذای دو طبقه

طرح APPLE

جنس بدنه استیل

دارای دو طبقه

طرحی زیبا و فانتزی

مناسب برای ظرف مدرسه و محل کار و...

رنگ بندی

حجم:1000 میل

 

 

 

ظرف غذا طرح سیب

 

بسیاری از افراد به دلیل حضور در محل کار ، مدرسه ، دانشگاه و ... ، اغلب اوغات روزانه خود را بیرون از خانه سپری می کنند که باعث اجبار در صرف وعده های غذایی بیرون از منزل می شود . به همین دلیل مجبور هستند از غذاهای بیرون استفاده کنند و یا اینکه همراه خود غذا ببرند . استفاده از غذاهای بیرون سبب صرف هزینه زیاد برای شما خواهد شد ، پس به صرفه تر این است که شما غذا به همراه خود داشته باشید .این نیاز سبب ارائه ظرف غذاهای استیل با طراحی نسبتاً ساده شد که به صورت گسترده مورد استفاده قرار گرفتند . اما به تدریج این ظروف نیز دستخوش تغییرات ظاهری بسیاری شد و امروزه میتوان این محصولات را در ابعاد و همچنین طرح های بسیار متنوعی تهیه نمود . اما میخواهیم یکی از جدیدترین نوع ظروف غذا را به شما معرفی و پیشنهاد نماییم که ظرف غذا استیل دو طبقه نام دارد .

 

 

 

ظرف غذا دو طبقه

 

ظرف غذا استیل دو طبقه ، یک محصول با طراحی بسیار زیبا و فانتزی است . ظرف غذای استیل طرح سیب ، تولید شده از جنس استیل درجه یک می باشد و کیفیت تولیدی بسیار خوبی دارد .

 

ظرف استیل طرح اپل

 

ظرف غذای طرح سیب ، در دو حجم 800ml و 1300ml ، در رنگ های متنوع و بسیار زیبا ارائه می شود . این ظرف غذا دو طبقه بوده و مناسب جهت استفاده به عنوان ظرف غذای مدرسه و ظرف غذای محل کار می باشد .

 

 

 

 

ظرف غذا استیل

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای ظرف غذا دو طبقه استیل طرح سیب
جدیدترین محصولات