0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

ناموجود

یکی از بهترین وسیله هایی که در مسافرت ها و پیک نیک ها می تواند به شما عزیزان در چای خوردن و یا استفاده از مایع های نوشیدنی استفاده کنید، این محصول به شما کمک خواهد کرد که به نوشیدنی خود لذتی متفاوت دهید و در مسافرت ها و پیک نیک ها لیوانی مناسب و پاک در دسترس داشته باشید. شما عزیزان می توانید با استفاده از آدمک هایی که به دسته این لیوان متصل است لیوان شخصی هر کس را با لیوان دیگری متمایز نمایید.

جنس بدنه این محصول از پلاستیک مقاوم می باشد و شما می توانید از این محصول در هر مکان و محیطی استفاده به عمل بیاورید و سروس چای خوری خود را به همراه خود به هر جا جابجا نمایید. شما در پیک نیک ها و مسافرت ها می توانید از این محصول استفاده نمایید و لیوان خود را همیشه به همراه خود داشته باشید تا در مواقع نیاز در دسترس شما عزیزان باشد.

توضیحات کالا

یکی از بهترین وسیله هایی که در مسافرت ها و پیک نیک ها می تواند به شما عزیزان در چای خوردن و یا استفاده از مایع های نوشیدنی استفاده کنید،

 

سرویس چای خوری

 

این محصول به شما کمک خواهد کرد که به نوشیدنی خود لذتی متفاوت دهید و در مسافرت ها و پیک نیک ها لیوانی مناسب و پاک در دسترس داشته باشید. شما عزیزان می توانید با استفاده از آدمک هایی که به دسته این لیوان متصل است لیوان شخصی هر کس را با لیوان دیگری متمایز نمایید.

 

سرویس چای خوری

 

جنس بدنه این محصول از پلاستیک مقاوم می باشد و شما می توانید از این محصول در هر مکان و محیطی استفاده به عمل بیاورید و سروس چای خوری خود را به همراه خود به هر جا جابجا نمایید.

 

سرویس چای خوری جدید

 

شما در پیک نیک ها و مسافرت ها می توانید از این محصول استفاده نمایید و لیوان خود را همیشه به همراه خود داشته باشید تا در مواقع نیاز در دسترس شما عزیزان باشد.

 

سرویس چای حوری جدید

 

درب این محصول دارای واشر چفتی می باشد و شما می توانید این محصول را در دسترس خود قرار دهید و از این محصول به صورت ویژه استفاده نمایید.

 

چای خوری 4 نفره

 

این محصول دارای دو دستگیره تاشو می باشد تا در صورت نیاز با استفاده از این دستگیره ها جعبه حامل لیوان و ظرف مخصوص پولکی را حمل کنید. لازم به ذکر است که این محصول برای شما عزیزان تست خواهد شد و بعد از آن برای شما ارسال می گردد.

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای سرویس چای خوری مسافرتی 4 نفره
جدیدترین محصولات