0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

59000 تومان

تسمه چمدان رمز دار تم سبد، محصولی با طراحی فوق العاده کاربردی که می تواند به عنوان یکی از وسایل ضرروری برای افرادی باشد که زیاد سفر می کنند. این بند نگهدارنده محافظ با استفاده از نوارهای برزنتی بسیار با کیفیت با عرض 4 سانتی متر تهیه شده است که از استحکام بالایی برخوردار می باشد. بر روی این بند های بزرنتی سگک هایی به منظور تنظیم سایز این تسمه محافظ در نظر گرفته شده تا شما بتوانید براحتی سایز این تسمه را از  102 تا 187 سانتی متر افزایش دهید و از آن بر روی چمدان هایی با سایز های مختلف استفاده نمائید.

یکی از ویژگی های این محصول، قفل خرچنگی رمز دار این محصول می باشد که موجب تامین امنیت کامل وسایل داخل چمدان میشود. این محصول طراحی شده برای بستن و محکم کردن درب انواع ساک و چمدان است و در هر بسته دو عدد تسمه قرار دارد. این محصول ایرانی دارای قفل رمز دار سه رقمی می باشد که براحتی می توانید آن را تنظیم نمائید.

اضافه به سبد خرید

محصولات مشابه


توضیحات کالا

 یکی از دغدغه های افرادی که قصد سفر رفتن دارند، جمع کردن وسایل مورد نیاز برای سفر می باشد که می تواند زمان زیادی از آنها را بگیرید و گاها در طول سفر متوجه شوند که برخی از وسایل مورد نیاز خود را به همراه ندارند. اما با داشتن یک چک لیست مناسب می توان تمامی وسایل ضروری و مورد نیاز خود را جمع آوری کرده و در داخل یک چمدان، ساک سفری یا هردوی آنها قرار دهید. اما یکی دیگر از دغدغه های مسافران در طول سفر، حفظ امنیت وسایل درون چمدانشان می باشد که نیاز به استفاده از یک وسیله برای این منظور می باشد.

 

 

 

تسمه محافظ چمدان رمزدار، محصولی طراحی شده به منظور حفظ امنیت وسایل داخل چمدان و ساک سفری می باشد. این تسمه یا بند نگهدارنده محافظ چمدان به گونه ای طراحی شده است که دارای یک قفل خرچنگی بسیار با کیفیت از نوع رمزدار سه عددی می باشد که با تنظیم رمز آن می توان از امنیت وسایل داخل چمدان در طول سفر اطمینان خاطر داشت.

 

 

 

این تسمه محافظ دور چمدان دارای یک قفل رمز‌دار سه رقمی تعبیه شده بر روی قفل خرچنگی می باشد که شما براحتی می توانید آن را تنظیم کنید. به این منظور دو طرف قفل خرچنگی را فشار داده البته توجه داشته باشید که قفل را بیرون نکشید، سپس رمز مورد نظر را تنظیم کنید.

 

 

 

 یکی از ویژگی های مهم این محصول، قابلیت تنظیم سایز آن می باشد که به شما این امکان را می دهد تا از آن بر روی انواع چمدان با سایز های مختلف استفاده کنید. شما می توانید براحتی و با استفاده از سگک های تعبیه شده بر روی بند برزنتی محصول سایز این بند را از 102 تا 187 سانتی متر افزایش دهید.

 

 

 

بندهای برزنتی مورد استفاده برای تهیه این تسمه محافظ چمدان قفل دار، بسیار با کیفیت بوده و از استحکام بالایی برخوردار می باشد و دارای عرض 4 سانتی متر است. طول اولیه این بند 102 سانتی متر بوده که قابلیت افزایش طول را نیز دارد.

 

 

از این تسمه می توانید برای اتصال دو یا چند چمدان به یکدیگر نیز استفاده نموده تا راحتر آنها راحمل کنید. حتی میتوانید از آن برای اتصال ساک یا کوله پشتی خود بر روی چمدان نیز استفاده نمائید.

 

 

 

با مشاهده ویدئو زیر اطلاعات بیشتری در رابطه با این محصول بدست آورید 

 

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای بند نگهدارنده دور چمدان رمز دار TS مدل دوتایی
جدیدترین محصولات