0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

ناموجود

سری شعله افکن فندکی کپسول گاز مدل  JD-8028، محصولی جدید و کاملا کاربردی که به شما امکان در اختیار داشتن شعله ای  قوی و قابل کنترل را می دهد. این  سر شعله فندکی کپسول گاز به مانند یک فندک اتمی کار می کند و دارای بدنه ای متشکل از فلز و پلاستیک می باشد.

یکی از مهمترین ویژگی های این محصول شعله قابل کنترل آن می باشد که با استفاده از پیچ انتهای دستگاه امکان پذیر می باشد. این محصول به دلیل ابعاد کوچک 4*6*17 سانتی متر و وزن در حدود 110 گرمی می تواند براحتی در وسایل سفر شما قرار گرفته و مورد استفاده قرار گیرد.

توضیحات کالا

شاید برای شما نیز پیش آمده باشد در محل کار، منزل یا حتی در دل طبیعت نیاز به شعله آتش داشته باشید که قوی و مستقیم باشد، در چنین مواقعی استفاده از فندک های کوچک یا حتی آتش های بر پا شده نمی تواند پاسخگوی نیاز شما باشد و نیاز به یک شعله آتش کنترل شده، مستقیم و قوی دارید. شما می توانید با سر شعله فندکی کپسول گاز مدل  JD-8028به خواسته خود برسید.

 

 خرید سر شعله فندکی کپسول گلز

 

سری شعله افکن فندکی کپسول گاز که دارای طراحی آرگونومیک و به شکل تفنگ می باشد براحتی در دست جای گرفته و می توانید بدون احساس خستگی از آن استفاده نمائید. شما می توانید از این  شعله افکن فندکی نه تنها در آشپزخانه ‌بلکه در مسافرت و کارهای گوناگون از آن استفاده نمائید.

 

 قیمت سر شعله افکن فندکی گاز

 

ابعاد این محصول 4*6*17 سانتی متر و وزن آن به تنهایی و بدون در نظر گرفتن وزن کپسول گاز 110 گرم می باشد. این محصول دارای کاربرد های متفاوتی می باشد و شما می توانید از آن به عنوان فندک برای روشن کردن آتش در سفر و اجاق های بزرگ، به منظور باز کردن یخ گوشت و در فصول سرد سال به منظور آب کردن  لوله های یخ زدمورد استفاده قرار گیرد.

 

 خرید اینترنتی سری شعله افکن کپسول گاز

 

از این محصول می توانید در کشاورزی و باغدارو همچنین برای جوشکاری های ظریف مانند مس و نقره استفاده نموده. بدنه این محصول به صورت ترکیبی از فلز و پلاستیک می باشد و به همین دلیل دارای وزن سبک و در حدود 110 گرمی بوده. این محصول می تواند یکی از وسایل مورد نیاز برای سفر و کمپینگ ها محسوب شود.

 

 سری شعله افکن کپسول گاز چیست

 

از ویژگی های این سر شعله فندکی کپسول گاز می توان به امکان تنظیم میزان شعله اشاره کرد که با استفادهاز پیچی که در انتهای دستگاه تعبیه شده است امکان پذیر بوده. قابل ذکر می باشد که کپسول گاز به همراه محصول نمی باشد و تنها شامل سری شعله افکن می باشد.

 

 بهترین سری فندکی کپسول گاز

 

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای سری شعله افکن فندکی کپسول گاز مدل JD-8028
جدیدترین محصولات