0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

25000 تومان

چمدان یکی از مهمترین ملزومات سفر،که به منظور حفاظت و نظم دهی به وسایل مورد نیاز در طول سفر مورد استفاده قرار می گیرد، تسمه چمدان تک سبد، محصولی با طراحی ساده اما کاربردی که با بسته شدن دور چمدان، تجربه‌ی سفری ایمن را برای شما رقم میزند. بند نگهدارنده ضربدری فوق به گونه ای طراحی شده که براحتی دور چمدان شما بسته می شود و مانع از باز شدن ناگهانی درب چمدان می شود.

بند نگهدارنده مخصوص چمدان تک سبد، با استفاده از بند های کشی بسیار با کیفیت و مقاوم با قابلیت تنظیم سایز توسط گیره های تعبیه شده بر روی آن، تهیه شده است و دارای یک قفل خرچنگی بسیار محکم می باشد، از این محصول نه تنها می توانید برای جلوگیری از باز شدن ناگهانی درب چمدان استفاده کنید، بلکه می توانید از آن برای فیکس کردن ساک دستی، کوله پشتی و... بر روی چمدان یا حتی بر روی چرخ حمل استفاده نمائید. تسمه چمدان فوق دارای قابلیت شستشو بوده و طول آن در کمترین حالت 80 سانتی متر و بیشینه طول آن 240 سانتی متر می باشد.

اضافه به سبد خرید

محصولات مشابه


توضیحات کالا

 همه ما در طول سفر یکسری وسایل و ملزومات با خود همراه داریم که بسته به میزان اهمیت و کارایی آنها می تواند در داخل اتومبیل یا چمدان و ساک سفری شما قرار گیرد. بیشتر اوقات افراد در حین سفر، مجبور به جا دادن وسایل خود در داخل یک چمدان می باشند که گاهی به دلیل حجم بالای این وسایل نگرانی از باز شدن ناگهانی درب چمدان می تواند آزار دهنده باشدف گاهی اوقات نیز به دلیل حجم بالای وسایل مجبور به همراه داشتن یک کیف یا ساک اضافی در کنار چمدان برای جای دادن این وسایل می باشیم که حمل و نقل آنها می تواند مشکلات زیادی را به همراه داشته باشد.

  خرید اینترنتی بند نگهدارنده چمدان

 

در اینجا قصد داریم شما را با محصولی کاملا کاربردی اما با طراحی ساده، آشنا کنیم که می تواند یکی از مهمترین ملزومات سفر محسوب شود. با بند نگهدارنده چمدان تک سبد با خطر باز شدن ناگهانی درب چمدان در حین جابجایی خداحافظی کنید.

 

 خرید تجهیزات سفر

 

این محصول با امکان بسته شدن دور چمدان مانع از باز شدن درب چمدان جلوگیری می کند، تسمه چمدان ضربدری تک سبد، دارای بند های کشی می باشد که بر روی آن سگک هایی به منظور تنظیم اندازه تسمه در نظر گرفته شده است، این بند نگهدارنده در کوتاهترین حالت دارای طول 80 سانتی متر و با افزایش طول تسمه دارای بیشینه طول 240 سانتی متر می باشد.

  قیمت تسمه محافظ چمدان

 

یکی از ویژگی های این محصول، قابلیت استفاده به عنوان یک بند نگهدارنده برای فیکس کردن ساک یا کوله پشتی بر روی چمدان می باشد که حمل و نقل وسایل شما را در حسن سفر آسانتر می کند. این تسمه چمدان با استفاده از مواد اولیه بسیار با کیفیت تهیه شده است و دارای قابلیت شستشو می باشد.

 

 حرید اینترنتی تسمه چمدان قفل دار

 

این محصول به دلیل طراحی خاض و کاربردی خود می تواند به عنوان یکی از کاربردی ترین تجهیزات جانبی سفر بشمار بیاید تا شما را در حمل و نقل آسان تر کیف و چمدان کمک کند. این محصول دارای قفل خرچنگی بسیار با کیفیت می باشد که مانع از باز شدن درب چمدان می شود.

  نگهدارنده ضربدری چمدان

 

 از این محصول علاوه بر طراحی کاربردی و هوشمندانه دارای وزنی سبک بوده تا براحتی بتوانید آن را در کیف خود نگهذاری کنید و حتی بارهای خود را بر روی چرخ خرید فیکس کنید.

 

نظم دهنده چمدان تک سبد

 

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای تسمه چمدان مدل ضربدری تک سبد
جدیدترین محصولات