0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

ناموجود

فلاسک یونیک مدل UNA-1826 یک فلاسک چند منظوره با کیفیت از جنس استیل ضد زنک و دارای ظرفیت 1.5 لیتری است.این فلاسک را علاوه بر مایعات می توان برای انواع غذا و سوپ نیز به کار برد تا دمای غذای مورد نظر خود را حفظ نمایید.

علاوه بر کاپ روی فلاسک که عایق و ضد زنگ بوده یک ظرف پلاستیکی با کیفیت اضافی نیز در قسمت کاپ تعبیه شده است تا جدا نموده و استفاده نمایید.

این فلاسک چند کاره دارای یک دسته با طراحی خاص و عالی به صورت طولی است که در دو حالت چسبیده به بدنه و باز قابل تنظیم است.یک بند همراه هم در این فلاسک وجود دارد که می توانید به قسمت تعبیه شده در دسته متصل نموده و جهت حمل ساده تر استفاده نمایید.

توضیحات کالا

طرز استفاده:

برای گرفتن بهترین نتیجه،قبل از استفاده اولیه فلاسک،آنرا با آب داغ یا سرد پر نموده و به مدت 1-2 دقیقه صبر کنید سپس آن را خالی کرده و با مایعات مورد نظر پر نمایید.

 

توجه

از پر کردن و سرریز کردن فلاسک خودداری کنید.

چنانچه مایل به استفاده از یخ، و سوپ با گوشت باشید می توانید درب بالایی فلاسک را بر عکس عقربه های ساعت باز نموده و مواد مورد نیاز را در داخل آن ریخته و سپس درب آن را بسته و مورد استفاده قرار دهید.

مطمئن باشید درب نگهدارنده کاملا سفت و محکم باشد.

فلاکس را خم کرده و از چکه نکردن آن مطمئن شوید.

فنجان اضافه را درجای خود قرار دهید.

درب استیل فلاسک را بپیچانید تا در جای خود قرار بگیرد.

دسته درب استیل فلاسک باید با دسته فلاسک در یک راستا قرار بگیرد

جهت وصل کردن و جدا کردن بند سردوش فلاسک، دو طرف قسمت پلاستیکی را فشار داده و آن را داخل قسمت تعبیه شده روی فلاسک قرار داده و رها کنید.بند را بکشید تا مطمئن شوید در جای خود محکم شده باشد.

 

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای فلاسک مسافرتی یونیک
جدیدترین محصولات