0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

ناموجود

یک ساعت فوق العاده شیک و لاکچری برای افراد با سلیقه است که به ظاهر خود بسیار اهمیت می دهند. روی بدنه این ساعت در قسمت زیرین صفحه ساعت یک فندک مخفی تعبیه شده است که به راحتی با جابجا کردن صفحه ساعت می توانید به آن دسترسی داشته باشید. این ساعت در دو رنگ مشکی و قهوه ای موجود بوده و به راحتی توسط کابل USB که به همراه محصول ارسال می شود می توانید آن را شارژ نمایید.در واقع فندک این ساعت گازی نبوده و هیچ نیازی به گاز ندارد و فقط با شارژ کار می کند.
صفحه ساعت از نوع عقربه ای می باشد و بند آن از جنس چرم مصنوعی درجه یک است. رنگ صفحه نیز متناسب با رنگ بند قهوه ای یا مشکی است. قفل استفاده شده در بند ساعت مچی زیپو از نوع سگکی می باشد همچنین قابل ست کردن با انواع تیپ های رسمی و اسپورت می باشد.

توضیحات کالا

ساعت مچی فندک دار زیپو Zippo
ساعت مچی فندک دار Zippo دارای ظاهر بسیار زیبا و کارآیی متفاوت
Zippo Lighter Watches

ساعت مچی فندک دار

یک ساعت فوق العاده شیک و لاکچری برای افراد با سلیقه است که به ظاهر خود بسیار اهمیت می دهند. روی بدنه این ساعت در قسمت زیرین صفحه ساعت یک فندک مخفی تعبیه شده است که به راحتی با جابجا کردن صفحه ساعت می توانید به آن دسترسی داشته باشید.

ساعت مچی فندک دار زیپو

این ساعت در دو رنگ مشکی و قهوه ای موجود بوده و به راحتی توسط کابل USB که به همراه محصول ارسال می شود می توانید آن را شارژ نمایید.در واقع فندک این ساعت گازی نبوده و هیچ نیازی به گاز ندارد و فقط با شارژ کار می کند.

ساعت مچی مردانه فندک دار

صفحه ساعت از نوع عقربه ای می باشد و بند آن از جنس چرم مصنوعی درجه یک است. رنگ صفحه نیز متناسب با رنگ بند قهوه ای یا مشکی است.

ساعت مچی فندک دار Zippo

قفل استفاده شده در بند ساعت مچی زیپو از نوع سگکی می باشد همچنین قابل ست کردن با انواع تیپ های رسمی و اسپورت می باشد.

Zippo Lighter Watches

بدنه مستحکم و موتور بسیار با کیفیت این ساعت سال ها آن را در کنار شما نگه خواهد داشت. خانم هایی که دوست دارند همسر یا برادر خود را سورپرایز کنند این ساعت مچی بهترین هدیه برای آن هاست.

ساعت مچی مردانه فندک دار زیپو Zippo

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای ساعت مچی فندک دار زیپو Zippo
جدیدترین محصولات